Cardano ( ADA ) âni yükselişi devam edecek mi?


Cardano ( ADA ), iki gün önce sadece 24 saat içinde %29’luk artışla ilk 100 para birimi arasında en yüksek kazanç sağlayan ikinci kripto para olmuştu. Kripto para piyasasının kendini göstermeye başlamasıyla yükselişte olan birçok önemli dijital varlıktan biriydi. Dün yeniden düşüşe geçse de, bugün yeniden yükselişte. Yatırımcılar ise Cardano ( ADA ) yükselişinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Cardano ( ADA ) âni yükselişi devam edecek mi?

Cardano, 31 Mayıs’ta CoinMarketCap analitik platformundan elde edilen verilere göre, günde %28.77’lik bir kazanç ve aynı zamanda yedi gün öncesine kıyasla % 29.10’luk bir artış olan 0.6698 $’dan işlem görüyordu.

31 Mayıs tarihinde 24 saat boyunca en çok kazanan beş kripto para. Kaynak: CoinMarketCap

Basın zamanında, sadece bir önceki güne kıyasla fiyatında %47,48 değer kazanan Waves ( WAVES ) tarafından en iyi durumdayken bu listede ADA’yı Axie Infinity ( AXS ), Aave (AAVE) ve Kava (KAVA) takip ediyordu.

Bunun yanı sıra, daha önce yaklaşan Vasil hardfork beklentisiyle aktif Cardano havuzlarının sayısının sürekli arttığını ve 3.000’e yaklaştığını bildirmiştik. Yükseliş, yatırımcıların ekosistemin evrimi ve fiyat artışı konusundaki iyimserliğini ortaya koydu.

Ancak dün düşüş yaşayan Cardano ( ADA ), bugün yeniden yükselişe geçti.

Güncel duruma göre, Cardano ( ADA ) son 24 saat içinde %5,86 yükseliş ile, 0,59 dolardan işlem görüyor.

Read More

Yorum yapın