Cardano 7. aylık kırmızı mumunu oluşturuyor!


Cardano (ADA) için üst üste yedinci ay için kırmızı mum şekilleniyor ve şu anda 1 doların oldukça altında işlem görüyor ve en büyük Hisse Kanıtı (PoS) varlığı için uzun düşüş döneminin devamını işaret ediyor.

Cardano 7. aylık kırmızı mumunu oluşturuyor!

Bir jeton için kırmızı mum, kapanış fiyatının hem açıldığı hem de daha önce kapatıldığı fiyatın altında olduğu anlamına geliyor. ADA örneğinde, bu art arda altı ay oldu ve yedinci kez de gerçekleşme yolunda görünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre, Cardano’da gerçekleşen son yeşil mum Ağustos 2021’de parlarken, aylık kırmızı mum serisi Eylül 2021’den beri devam ediyor.

ADA tokeninin fiyatı, Daedalus cüzdanının 4.9.0 sürümüne güncellenmesi de dahil olmak üzere Cardano ağında ve Ouroboros protokolünde yapılan son güncellemelerden bağımsız olarak Ağustos 2021’den bu yana sürekli bir düşüş eğilimi izliyor.

ADA fiyatı düşüyor, ancak TVL yükseliyor

20 Şubat’tan bu yana, tokenin fiyatı 1 doların altında kaldı ve önceki yedi güne göre %4.92 düşüş kaydetti. Bu içeriği hazırladığımız zamanlarda, ADA’nın fiyatı 0,8797 $ ile 24 saat içinde %3,82 düşüş göstermişti.

Bu aynı zamanda, bir ADA’nın fiyatının 2,77 $ olduğu 31 Ağustos’a (son yeşil mumun söndüğü zamana) kıyasla dramatik bir düşüş. Bu düşüş şaşırtıcı bir şekilde %68,27 orana tekabül ediyor.

Bununla birlikte, blok zincirinin toplam değerini (TVL) artırmak için adımlar atılıyor. Bu sayede ilerlemeye devam eden ADA’nın toplam değeri 139.79 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2 Mart’ta 133.39 milyon doları geride bıraktığını da ayrıca belirtelim.

Read More

Yorum yapın