C3STROM’dan tasarımlarıyla öne çıkan elektrikli bisiklet modelleri

Elektrikli bisiklet pazarında seçenekler artıyor. Bu sefer karşımızda motosiklet tarafına kayan C3STROM Astro ve Astro Pro var.


Advertisement

C3STROM Astro ve Astro Pro, motosiklet çizgisine de kayan modern görünüşlü iki bisiklet olarak karşımızda yer alıyor. Bu tasarım yapısıyla bir ilke imza atmıyor olmalarına rağmen yine de fark yaratan seçenekler, firma tarafından “hepsi bir arada” formda bir paket olarak değerlendiriliyorlar. Kişilerin belirli konularda seçim yapmamalı diyen C3STROM, elektrikli bisiklet modellerini 750W gücünde elektrik motorları üzerine kuruyor. Bu motorlar ile 45 km/s hıza çıkabilen bisikletlerin, özel bir mod ile beraber hızı 52 km/s seviyesine kadar açılabiliyor.

Kalın lastikler, büyük sele ve süspansiyonlar ile konforlu bir sürüş vadeden Astro ve Astro Pro, yerleşik LED aydınlatmalara sahipler ve dört pistonlu güçlü hidrolik disk frenler ile donatılmış durumdalar. Yapıları gereği araziye giriş için de uygun olan elektrikli bisiklet modelleri, birbirlerinden temelde pil kapasiteleri ile ayrılıyorlar. Astro modeli Samsung imzalı 780 Wh pil paketiyle (Yaklaşık 80 km menzil) gelirken, Astro Pro ise yine Samsung imzalı 1.040 Wh pil (Yaklaşık 120 km menzil) taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özel mobil uygulamalarıyla birçok konuda akıllı telefonlar üzerinden bilgi veren ürünler, 1.700 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahipler ve yakında Indiegogo üzerinden alınabilecekler. Belirlene fiyat etiketi rakipler ve rekabet göz önüne alındığı zaman fena görünmüyor. Ancak yine de modeller yurt dışında herkese hitap etmiyor.

Yeni elektrikli bisiklet modelleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More