C. Ronaldo Fenerbahçe ile anlaştı! Bu tweet tüm sosyal medyayı salladı!


Bilindiği üzere C. Ronaldo ve ManU yollarını ayırdı. Futbolu bırakmak için yuvam dediği Old Trafford’a dönen Ronaldo için işler pek de yolunda gitmedi. Hali hazırda devam etmekte olan Dünya Kupası’nda takımı olmayan tek isim olan Ronaldo’ya pek çok talip var.

Elbette Ronaldo klasında bir oyuncu normal sıradan takımların teklifleriyle pek ilgilenmiyor. Yıldız oyuncu daha ziyade zirveye oynayan ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanma şansı yüksek olan takımlardan teklif bekliyor.

Bu süreçte en çok dile getirilen şey ise Ronaldo’nun Fenerbahçe ya da Galatasaray’a geleceği oldu. Peki böyle birşey gerçek olabilir mi?

C. Ronaldo Fenerbahçe ile anlaştı! Bu tweet tüm sosyal medyayı salladı!

Eğer sosyal medyayı takip ediyorsanız Ronaldo ile Fenerbahçe ya da Galatasaray arasında bir temas yaşandığına dair pek çok tweet atıldığını da fark etmişsinizdir. Geçtiğimiz gün bu tweetlere bir yenisi daha eklendi ve kısa sürede binlerce kişi tarafından RT edildi. Bahse konu tweette Ronaldo ve Fenerbahçe’nin anlaştığı bilgisi yer alıyordu. Fakat nasıl bir anlaşma?

Dilerseniz bahse konu tweete aşağıdan göz atabilirsiniz.

C. Ronaldo Fenerbahçe ile anlaştı! Bu tweet tüm sosyal medyayı salladı! - Resim : 1

Dürüst olmak gerekirse böyle bir görüşme yaşandı mı yaşanmadı mı bir bilgimiz yok. Bizler sadece sosyal medyada gördüğümüz bir haberden takipçilerimizin de haberdar olmalarını sağladık. Yorum ise sizlerin. 

Read More

Yorum yapın