Bybit CEO’su: Kripto pazarı parlak bir gelecek bekliyor!


Kripto para endüstrisindeki oynaklık, bazı ana akım oyuncuların ve hükümetlerin hala dijital varlıklardan çekinmesinin nedenlerinden biri, ancak bir kripto yöneticisi, devam eden makro trendler arasında hakim olacağına inandığı piyasada özellikle yükseliş gösteriyor.

Bybit CEO’su: Kripto pazarı parlak bir gelecek bekliyor!

ripto borsası Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, katılımcılara söylediği gibi, sektördeki mevcut belirsizliği ” ayı piyasasında doğduğu” için şirketi için büyük bir fırsat olarak görüyor. (30 Eylül’de yayınlanan bir basın açıklamasına göre)

Zayıf bir makro görünümün ortasında gelişen kripto

Kripto borsalarının ve endüstrinin genel olarak şu anda elverişsiz ekonomik ortamda nasıl ilerleyeceğinden bahseden Zhou, Bybit’in geleneksel borsalardan farklı şekilde tasarlandığını söyledi.

Ayrıca kripto pazarını geleneksel finansla karşılaştırdı ve şunları söyledi:

“Biz boğayız. Bizim için makro trendler korkulacak bir şey değil. Yükselen enflasyon ve faiz oranları, büyük miktarlarda itibari para basımı, düşük büyüme veya büyüme olmaması, bunların hepsi geleneksel finanstaki zayıflığı vurguluyor.”

Bybit CEO'su: Kripto pazarı parlak bir gelecek bekliyor! - Resim : 1

Kriptonun parlak geleceğinin birkaç göstergesi

Bu arada, Finbold’un bildirdiği gibi , Euro ve poundlarını Bitcoin ve Ethereum ( ETH ) lehine terk eden rekor sayıda yatırımcının gösterdiği gibi, Zhou’nun kripto pazarının geleceği hakkında olumlu hissetmek için birkaç nedeni var .

Bunun da ötesinde, büyük ana akım finansal oyuncular , son zamanlarda kripto alım satım hizmetlerini ve ürünlerini minimum 500 $’lık bir yatırımla ek 100.000 müşterisi için genişleten Singapur’un en büyük bankası da dahil olmak üzere, faaliyetlerinin bir parçası olarak kripto ürünlerini giderek daha fazla benimsiyor .

Son olarak, merkez bankalarına enflasyonu kontrol altına alma konusundaki güvensizliğin bir kripto “rönesansı” başlatabileceğini öne süren Stanley Druckenmiller de dahil olmak üzere hem perakende hem de milyarder yatırımcılar kriptoda satılıyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın