Büyük Ripple iddiası! Ünlü analist fiyat ve tarih verdi


Piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimi olan ve şu anda kırmızıda işlem gören XRP’ye rağmen, kripto topluluğu dijital varlık için olumlu bir görünüm öngörüyor ve Nisan ayı sonuna kadar 0,90 doların üzerinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

İddia: XRP 30 Nisan’a kadar 0.91 dolardan işlem görecek!

%77 tahmin doğruluğuna sahip CoinMarketCap topluluğu, 30 Nisan 2022’de XRP fiyatının 2.727 oyla 0.91 dolar olacağını tahmin ediyor. Tahmini fiyat, dijital varlığın şu anki 0,82 $ değerinden 0,09 $ (+11.42) bir artışa işaret ediyor.

Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, Mayıs ayı sonu için 1.147 topluluk üyesinin oyları, Nisan ayınınkinden biraz daha düşük bir hedef belirledi ve XRP’nin 31 Mayıs’ta 0,89 dolardan işlem göreceğini tahmin ederek, bu rakamın, bu içeriği hazırladığımız zamandaki fiyatından hala 0,07 (%8,89) daha yüksek olduğunu tahmin ediyor.

Tarihsel olarak, kripto topluluğu, son altı ayda yapılan tahminlerin başarısına dayanarak bu kripto para biriminin fiyatlarını %77,57 doğruluk oranıyla tahmin etmiştir.

Kripto topluluğunun XRP tarihsel doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Bu tahmin, XRP’den bağımsız bir yazılım şirketi olan, ancak XRP ekosistemindeki bir oyuncu olan Ripple, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı hala çalkantılı ve manşetleri kaplayan bir yasal savaş yürütüyorken geliyor. Finans analizleri ile bilinen Finbold’un daha önce bildirdiği gibi, Ripple, Kasım 2022’nin ikinci yarısından daha uzun sürmemesini bekliyor.

SEC’in Aralık 2022’de Ripple ve iki yöneticisine karşı açtığı dava, şirketin token’ını SEC’in dava açtığı 2013 ile Aralık 2020 arasında düzenleyicinin izni olmadan bir yatırım ürünü olarak sattığını iddia ediyor.

Read More

Yorum yapın