Bu telefon dünyanın en iyi ekran kalitesine sahip olabilir


iQOO, Vivo’nun bir modeli konumundayken gösterdiği başarılı performans sayesinde farklı marka olarak hayat bulan bir isim. 2019 yılının başında kurulan iQOO, henüz yolun çok başında sayılır ancak daha şimdiden birçok alanda oldukça başarılı işlerin altından kalktığı da bir gerçek. Bununla birlikte Çinli akıllı telefon üreticisi tarafından yakın zamanda piyasaya sürüleceği öğrenilen Neo 7 modeli, iQOO’yu çok ünlü bir marka haline getirebilir.

Neo 7 modeli hakkında ortaya atılan iddiaya göre, bu akıllı telefon modeli şu an piyasada satışta olan bütün cihazlardan çok daha iyi bir ekrana sahip olacak. Buna göre DC karartma özelliğiyle gelen E5 AMOLED ekran aynı zamanda 6,78 inç büyüklüğü, Full HD+ çözünürlüğü ve 120Hz yenileme hızıyla dikkat çekiyor.

Bu telefon dünyanın en iyi ekran kalitesine sahip olabilir

Telefonun diğer özelliklerine baktığımız zaman, iQOO Neo 7’nin gücünü Dimensity 9000+ yonga setinden aldığını görüyoruz. Telefonun arka yüzeyinde bulunan ana kameranın Sony IMX766V sensörlü 50MP’lik bir lens olduğu aktarılırken, cihazın elektriksel gücünü 4.700mAh’lık bataryasından aldığı da gelen bilgiler arasında.

Sızdırılan en yeni bilgilere göre bu akıllı telefon, birçok amiral gemisinde gördüğümüz üzere 120W hızlı şarj teknolojisini destekliyor. Yapılan açıklamalara göre Eylül ayında tanıtılması planlanan akıllı telefonun fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Read More

Yorum yapın