Bu Pazar izleyebileceğiniz 4 Netflix şovu

Mutlu haftasonları! Bu hafta kendinize harika Netflix şovları ısmarlamak için çok çalıştınız! Ve bu hafta filmlerde ve dizilerde müthiş şeyler var!


Bu Pazar izleyebileceğiniz 4 Netflix şovu - Page 1

The Midnight Club, Derry Girls, Mr. Harrigan’s Phone , Luckiest Girl Alive ve DAHA FAZLASI’nı kaçırmayın .

Bu Pazar izleyebileceğiniz 4 Netflix şovu - Page 2

The Midnight Club

Mike Flanagan’ın The Midnight Club’ı bu hafta sonu çıkıyor ve bunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Christopher Pike’ın bir romanına dayanan hikaye, Rotterdam Home’da yaşayan ve ürkütücü hikayeler anlatmak için her gece buluşan genç bakımevi hastalarını takip ediyor.

Bir gece kulüp toplantısında grup, ilk ölen kişinin mezardan diğerleriyle iletişim kurmanın bir yolunu bulması gerektiğine dair bir anlaşma yapar. İlk hasta öldükten kısa bir süre sonra işler gerçekten tuhaflaşıyor.

Bu Pazar izleyebileceğiniz 4 Netflix şovu - Page 3

Derry Girls 3. Sezon

Komik Derry Girls’ün üçüncü ve son sezonu  şimdi Netflix’te yayınlanıyor. Erin (Saoirse-Monica Jackson), Michelle (Jamie-Lee O’Donnell), Clare (Nicola Coughlan), Orla (Louisa Harland) ve James (Dylan Llewellyn) bu sezon daha fazla maskaralık için geri dönüyor.

Son sezon, 1994 IRA ateşkesinden ve ABD Başkanı Bill Clinton’ın ziyaretinden sonra 2. sezonun olaylarının kaldığı yerden devam ediyor. Kızların bundan sonra hangi maskaralıklara gireceğini görmek heyecan verici olacak. Bu sezon, şüphesiz sezonun en önemli olaylarından biri olacak olan “Halloween” başlıklı biri de dahil olmak üzere yedi bölüm var.

Bu Pazar izleyebileceğiniz 4 Netflix şovu - Page 4

The Blacklist 9. Sezon

Kara liste 9. sezon bu hafta yayınlandı ve şimdiden Top 10 listesinde 5 numarada yer alıyor. Bu suç gerilim filmi bu sezon 22 bölümden oluşuyor.

Dizi, eski bir ABD Donanması subayı olan ve onlarca yıl atlattıktan sonra FBI’a teslim olan yüksek profilli bir suçlu olan Raymond “Red” Reddington’ı (James Spader) takip ediyor. Uyduğu en tehlikeli suç listesini pazarlık kozu olarak kullanır, karşılığında bu suçluları dışarı atacağına söz verir, dokunulmazlık kazanır.

Read More

Yorum yapın