Bu Netflix filmi oyuncu kadrosuyla ses getirecek! Swimmers!

The Swimmers, 23 Kasım 2022’de Netflix’te yayınlandı. Uzun metrajlı film, Yusra’nın Olimpiyatlarda yarışma hayallerini gerçekleştirme umuduyla savaşın parçaladığı Suriye’den Avrupa’ya kaçan Yusra ve Sara Mardini kız kardeşlerin ilham verici gerçek hikayesini anlatıyor.


Bu Netflix filmi oyuncu kadrosuyla ses getirecek! Swimmers! - Page 1

Sally El Hosaini’nin ( My Brother the Devil, Babylon  ve The Fifth Bowl ) yönettiği film, yabancı bir mültecinin yaşadığı zorlukların yanı sıra genç bir sporcunun her şeye rağmen başarma hırsının tutkusu ve kararlılığını anlatan biyografik bir dram.

Bu Netflix filmi oyuncu kadrosuyla ses getirecek! Swimmers! - Page 2

Netflix’in Tudum’una göre filmin resmi özeti şöyle:

“İki Suriyeli kız kardeş, Şam’daki savaştan zarar görmüş evlerinden kaçıyor, Rio Olimpiyat Oyunlarında yarışmaya gitmeden önce sığınmacı olarak Yunanistan’a ulaşmak için dalgalı Akdeniz denizlerinde saatlerce yüzüyor.”

Bu Netflix filmi oyuncu kadrosuyla ses getirecek! Swimmers! - Page 3

Suriye, Türkiye, Yunanistan, Sırbistan, Macaristan, Almanya ve Brezilya’da geçen filmde, Mardini kardeşler olarak gerçek hayattaki kız kardeşler Nathalie Issa ve Manal Issa rol alıyor. Aşağıdaki tam kadro listesiyle filmde başka kimlerin yer aldığını öğrenin.

Bu Netflix filmi oyuncu kadrosuyla ses getirecek! Swimmers! - Page 4

Yüzücüler oyuncu kadrosu

The Swimmers’ın ana kadrosu Nathalie Issa ( My Favorite Fabric ), Manal Issa ( The Sea Ahead, Ulysses & Mona ) ve Matthias Schweighöfer’den ( Army of Thieves, Army of the Dead ) oluşuyor.

Read More

Yorum yapın