Bu korku filmine yürek dayanmıyor! Goodnight Mommy!

Başka bir korku filmine ihtiyaç duyanlar için şu anda yeni bir korku filmi yayında. Goodnight Mommy! İşte film hakkında her şey.


Bu korku filmine yürek dayanmıyor! Goodnight Mommy! - Page 1

Korku filmlerinin Ekim’i beklemesine gerek yok. Onları yılın herhangi bir zamanında izleyebiliriz. Goodnight Mommy’de onlardan biri. Goodnight Mommy , aynı adlı 2014 Avusturya filminin en son sürümüdür.

Bu korku filmine yürek dayanmıyor! Goodnight Mommy! - Page 2

Naomi Watts bu hikâyede Anne rolünde. Tamamen sargılı ve ilk başta bu çok sıra dışı görünmüyor. Ancak ikiz oğulları bir şeylerin ters gittiğini çok geçmeden anlarlar. Anneleri her zamanki gibi davranmıyor. Ya bandajların altında başka biri varsa?

Bu korku filmine yürek dayanmıyor! Goodnight Mommy! - Page 3

Goodnight Mommy Netflix’te mi?

Korku filmini nerede yayınlayabilirsiniz? Netflix’te izlemek isteyenler için ne yazık ki haberler kötü. Muhtemelen Netflix’de asla olmayacak.

Film bir Amazon Studios yapımı ve Prime Video’ya gitti. Netflix veya Amazon’a önemli bir şey olmadıkça, iki platformun içerik paylaşmasına gerek yoktur. Sadece bunun yakın zamanda olduğunu görmüyoruz.

Bu korku filmine yürek dayanmıyor! Goodnight Mommy! - Page 4

Netflix’te izlemek için birkaç seçenek daha var. No One Gets Out Alive, Hypnotic, ve Possessor seveceğinizi düşündüğümüz farklı korku filmi içeriklerinden bazıları.

Read More

Yorum yapın