Bu hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 5 Netflix içeriği

Bu hafta sonu yapacak bir şey istiyorsanız, başka yere bakmayın. Aşağıda, hafta sonu eğlencesine layık bazı harika Netflix şovlarının bir listesi bulunmaktadır.


Bu hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 5 Netflix içeriği - Page 1

Bu hafta The Sandman, Virgin River ve Stranger Things , Netflix En İyi 10 TV Şovu listesinde hala güçlü bir yer tutuyor. Onlara Riverdale, Extraordinary Attorney Woo , Keep Breathing ve aşağıda adı geçen birkaç kişi daha katılıyor.

Bu hafta sonu harika bir yeni film arıyorsanız, Day Shift’teki Uncharted, Purple Hearts ve Jamie Foxx’a göz atın. Ağustos ayında Netflix’ten ayrılan filmleri kontrol etmek için hala biraz zaman var .

Bu hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 5 Netflix içeriği - Page 2

Never Have I Ever 3. Sezon

Netflix orijinal dizisi Never Have I Ever‘ın üçüncü sezonu artık yayına hazır. Gençlik drama dizisi, son sezonu için bir kez daha 10 bölümden oluşacak. Dizinin yaratıcılarından Mindy Kaling’in Boston’daki çocukluğuna dayanan bu dizi San Fernando Vadisi’nde geçiyor. Lang Fisher, dizinin oluşturulmasında Kaling’e katıldı ve ikili daha önce The Mindy Project’te birlikte çalıştı.

Dizi, 16 yaşındaki Hint-Amerikan Tamil kızı Devi Vishwakumar’ın dramatik genç yaşamını takip ediyor. Babasını kaybettikten sonra üç ay boyunca yürüme yeteneğini kaybeder. Daha sonra okul ve aile hayatıyla, erkeklere olan hisleriyle ve bu süre zarfında yaşadığı diğer tüm duygularla uğraşmak zorunda kalan bir genç kızın hayatını ele alır.

Bu hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 5 Netflix içeriği - Page 3

           Locke & Key 3. Sezon

Locke & Key serisinin üçüncü ve son bölümü şimdi Netflix’te. Hayranlar, geçen sezonun Locke ailesinin ve gizemli Keyhouse’larının hikayesine neler getireceğini görmek için heyecanlandılar.

Hikaye, Locke ailesinin aile evine taşınmasıyla başlar ve çocuklar evin her yerinde gizemli anahtarları keşfederler. Her anahtarın kendi sihirli gücü vardır. Çocuklar anahtarları kullanmaya başladıklarında, anahtarları kullanmak isteyenin sadece kendileri olmadığını, onları arayan diğerlerinin de güçlerin kötülük için kullanılmasını istediğini öğrenirler.

Bu hafta sonu mutlaka izlemeniz gereken 5 Netflix içeriği - Page 4

             I Just Killed My Dad

I Just Killed My Dad adlı belgesel dizisi, babası Burt’u  vuran 17 yaşındaki Anthony Templet’in üç bölümden oluşan hikayesidir. Çift, Anthony’nin babasını iki kez vurduğu ve ardından olayı bildirmek için 911’i aradığı bir tartışma yaşadı.

Skye Borgman tarafından yaratılan I Just Killed My Dad  , Anthony’nin suçu işleyip işlemediğini araştırmıyor, bunu neden yaptığına yol açan şok edici olayları anlatıyor. Bu dizi izleyenleri ürpertecek.

Read More

Yorum yapın