Bu bilgisayarlar oyuncuları uçuracak cinsten! Daha iyisi yok!

Türkiye’de satışa sunulan en iyi dizüstü bilgisayar modellerini sizler için listeledik! Bu modeller özellikle de oyunseverlerin hayallerini süsleyen cinsten!


Bir dizüstü bilgisayar, hayatınızın küçük ayrıntılarını bir akıllı telefon gibi değiştiremez. Toplu taşımada zaman öldürmek, nefes kesici bir gün batımını yakalamak veya temassız bir ödeme yapmak için kullanamazsınız.

Ancak akıllı telefonların tüm bu işleri üstlenmesinden bu yana, dizüstü bilgisayarlar kendi yeteneklerini oldukça geliştirdi. Şaşırtıcı pil ömrü, nefes kesici ekranlar, dokunmatik yüzeyler ve daha birçok yeni özellikten bahsediyoruz.

İster öğrenci, ister editör, mühendis, oyuncu veya sıradan bir kullanıcı olun, herkesin şu anda iyi bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı var. Zira günümüz çağının teknolojisi bunu gerektiriyor. Biz de bu anlamda Türkiye’de satışa sunulan, en güçlü ve en iyi dizüstü bilgisayar modellerini sizler için bir araya getirdik.

Listemizde yer alan laptop modelleri özellikle de oyuncuların rüyalarını süsleyen cinsten. Ancak tahmin edeceğiniz üzere oldukça yüksek fiyatlara sahipler. Dilerseniz sözü hiç uzatmadan şimdi de bu modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

İşte Türkiye’de satışa sunulan en iyi dizüstü bilgisayar modelleri!

Monster Semruk S7 V8.1.2

Fiyat: Belirtilmemiş

Ekran Boyutu:
17.3 İnç
 
Ekran Çözünürlüğü:
3840×2160 Piksel
 
İşlemci Modeli:
Intel Core i9-11900K
 
Bellek (RAM):
128 GB
 
İşletim Sistemi:
Windows 10 Pro
 
GPU Modeli:
NVIDIA GeForce RTX 3080 130W
 
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
6 TB

Read More

Yorum yapın