Bitcoin ve ethereum için ciddi düşüş görülüyor [19 Eylül]Bitcoin ve ethereum LOG Tasarım

Kripto para dünyasının en üstünde bulunan lideri bitcoin ve ethereum için bir kez daha ciddi bir düşüş görülmeye başlandı.

Kripto para dünyasının lideri bitcoin, 19 Eylül 11:30 itibarıyla 19 bin doların altına inerek 18.480 dolar değere sahip. Bitcoin’in 7 günlük değer kaybı tam yüzde 17’e, son 24 saatlik değer kaybı ise yüzde 8’e yaklaşmış durumda. Ethereum ise 19 Eylül 11:30 itibarıyla 1.300 dolar değere sahip. Ethereum’un 7 günlük değer kaybı tam yüzde 26’ya, son 24 saatlik değer kaybı ise yüzde 11’e yaklaşmış durumda. Ortaya çıktığı kadarıyla ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler’in geçen hafta yaptığı açıklama ve alana yönelik olası ekstra düzenleme iddiaları, bu hızlı düşüşü tetikliyor. Bu büyük düşüşün şimdilik ne kadar süreci ,se tam olarak bilinmiyor.

Kripto para dünyasında herkesin çok dikkatli olması gerekiyor. Bunu hep söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz. Bu dünyaya elinizdeki tüm yatırım ile girmeyin, eğer giriyorsanız da anlık büyük düşüşlerde endişeye kapılmayın. Daha önce birçok kez karşımıza çıktığı üzere ibre çok hızlı şekilde tersine dönebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bitcoin, son 1 yıl içerisinde en yüksek 68 bin doları gördü, bu seviyeyi yıl bitmeden tekrar görme ihtimali bulunuyor. Ancak durum çok daha kötü hale de gelebilir. Alanda her zaman inanılmaz yüksek hızda büyük değişimler olabiliyor ve süreçte her zaman çok sabırlı olmak gerekiyor. Kripto para dünyasında hiçbir şey kesin değil ve hiçbir zaman da stabil bir değer elde edilemeyecek gibi görünüyor.

19 Ağustos durumu:

19 Eylül durumu:

Bitcoin ve ethereum durumları bu da dikkatinizi ilginizi çekebilir: Ferrari’nin nefes kesen otomobili ile tanışın

Read More