Birebir Apple Watch klonu saatin fiyatı dibe vurdu


Son dönemlerde giyilebilir teknoloji ürünlerinde muazzam indirimler devam ediyor. Hep bir akıllı saat istediyseniz belki de şu sıralar almanızın tam da zamanı diyoruz. 

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte gündelik yaşamımızdaki pek çok aksesuar da akıllı hale geldi. Bunun içerisinde taktığımız saatlerde dahil. Akıllı saatler hayatımıza gireli öyle çok uzun bir süre olmadı. Fakat fiyatlarının uygun olması nedeniyle hızlı bir şekilde yayıldı. Buna rağmen artan rekabet, hala ucuz fiyatlara akıllı saat almamıza imkan tanıyor. Şu sıralar pek çok e-ticaret sitesinde, ilginç kampanyalar mevcut. Bu kampanyalar dahilinde bazı ürünlerin fiyatı muazzam derecede düşebiliyor. 

Bizim sizlere tavsiye edeceğimiz ürün de bu tarz bir cihaz. Kısa süre öncesine kadar 3000 TL bandında bir fiyattan satılan Torima Smart-Watch Dt8 akıllı saat, kısa süreliğine 475 TL’lik etiketle satışta. Üstelik kargo da bedava. 

Su geçirmiyor

Bu akıllı saat su geçirmeme özelliği olduğundan dolayı rahatlıkla yağmur altında dolaşabilirsiniz.

Uzun süre kullanım

100’den fazla kadran tasarımına sahip bu akıllı saatte 1 adet fiziksel tuş bulunuyor. Tek bir şarjla uzun süre kullanım imkanı tanıyor. Renk seçeneği konusunda biraz yetersiz kalan akıllı bileklik yalnızca siyah ve gümüş renklerle satışa sunuluyor. Torima markalı akıllı saat kampanyalı fiyatıyla 475 TL karşınızda bulunuyor.

Stoklarda sınırlı

Reeder imzası taşıyan akıllı saat şu anda 475 TL’den kendine alıcı buluyor. Özellikleri ile dikkat çeken akıllı bileklik fiyat performans açısından oldukça kullanışlı diyebiliriz. Stoklarda sınırlı sayıda satılan bu ürünü almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bazı özellikleri;

Renk : Gümüş, Siyah
Boyut 45*38.2*10.8mm
Ağırlık 35.5g
Paslanmaz çelik
Su geçirmez IP68
2.0″ IPS tam görünüm renkli ekran
Ekran çözünürlüğü 420*485
Pil ömrü 280 mAh Pil kapasitesi
Şarj yöntemi Kablosuz şarj etme
Şarj süresi 5 saatten az Tipik kullanım 5 gün Pil tasarrufu modu 20 gün
Bluetooth:Bluetooth 5.0

Read More

Yorum yapın