Birebir Airpods Pro klonunun fiyatı dibi gördü! Sadece 125 TL!


Artık kablolu kulaklıklar miadını doldurdu diyebiliriz. Bunda en büyük etken ise kablosuz kulaklıkların hızlı bir şekilde yayılması oldu. Aslında bu trendi Apple’ın başlattığını da söyleyebiliriz. İlk çıkan Airpods ile birlikte kablosuz kulaklıklara olan ilgi de arttı.

Hali hazırda 50 TL civarlarına bile kablosuz kulaklık bulmak mümkün. Fakat bu kulaklıkların kullanım rahatlığı açısından pek bir şey vaat etmediğini de belirtmemiz gerekiyor.

Birebir Airpods Pro klonunun fiyatı dibi gördü! Sadece 125 TL!

Bunun yanında bir de markalı olarak tabir edebileceğimiz kulaklıklar mevcut. Apple, Xiaomi, Huawei, Oppo gibi bilindik markaların kablosuz kulaklıkları da piyasada bolca bulunuyor. Fakat bu kulaklıklar için de yine en az 500 TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Eğer benim için dış görümünü çok önemli diyorsanız, o zaman klon olarak tabir ettiğimiz, fiyat açısında çok daha ucuz olan ürünler de mevcut. Özellikle bu tarafta Apple klonlarının açık ara önde olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki klonların da kalite derecesi mevcut.

Bizim sizlere önereceğimiz AirPods Pro klonu ise kısa bir süre öncesine kadar 350 TL’ye satılıyordu. Fakat şimdilerde fiyatı 125TL’ye kadar düşmüş durumda. Eğer dış görünüşü havalı bir kablosuz kulaklık istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz ürünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın