Bildiğiniz kulaklıkları unutun! OPPO Enco Buds 2 geliyor


Oppo kısa süre önce Hindistan pazarında Enco X2 ve Enco Air 2 Pro olmak üzere iki yeni kulaklık duyurmuştu. Ancak şimdi şirket yeni bir kulaklığı daha piyasaya sürecek. OPPO’nun bölgede Enco Buds 2 olarak adlandırılan başka bir modeli piyasaya sürmeyi planladığı ortaya çıktı.

Herhangi bir resmi duyuru veya tanıtım gelmedi ancak cihaz farklı sertifikasyon sitelerinde görüldü. Yakında çıkacak olan Enco Buds 2 kulaklıklar, popüler bir Hint e-ticaret sitesi olan Flipkart’ta görüldü. Bu liste, yeni kablosuz kulaklıklarla ilgili temel özellikleri ortaya çıkardı. İlk önce tasarımından bahsedecek olursak, cihazların kulak içi stiline sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bildiğiniz kulaklıkları unutun! OPPO Enco Buds 2 geliyor

oppo

Ayrıca liste, yeni Enco Buds 2 modelinin güçlü bas sunacağını da ortaya koydu.  Flipkart ayrıca, yeni kulaklıkların şarj kutusuyla eşleştirildiğinde tek bir tam şarjla 28 saate kadar dayanacağını da ortaya koydu. Ayrıca hızlı şarjı da destekleyecek ve sadece 10 dakikalık şarj ile 1 tam saatlik ek ses çalma imkanı sunacak.

Diğer dikkate değer özellikler arasında arama deneyimini iyileştirmek için AI gürültü iptali ve Dolby Atmos desteği yer alıyor. Ayrıca IPX4 su ve toza dayanıklılık derecesinin yanı sıra mobil oyun için özel bir düşük gecikme modu ile gelecek. 

Read More

Yorum yapın