Beklenen Realme 10’un yeni rengi göründü: Asil siyah!


9 Kasım’da çıkacak olan Realme 10‘un sızdırılmış görüntüleri, akıllı telefonun en az üç renk seçeneğine sahip olacağını ortaya koydu. Realme, dün Clash White adlı bir tanesini resmen onayladı. Ve şimdi Realme, Realme 10’un Rush Black adlı siyah renkli modelini Twitter’da tanıttı. Realme 10 Rush Black versiyonunun resmi, akıllı telefonun sağ taraftaki çerçevede ses seviyesi tuşuna sahip olduğunu ve biyometrik kimlik doğrulama için parmak izi tarayıcı olarak ikiye katlanacak bir güç düğmesiyle birleştirildiğini gösteriyor.

Beklenen Realme 10’un yeni rengi göründü: Asil siyah! - Resim : 1

Realme, ayrı bir tweet’te Realme 10’un 7,95 mm inceliğinde ve 178 gram ağırlığında olduğunu söyledi. Realme’nin Twitter’da paylaştığı görüntüler bize Realme 10’un ön yüzünü göstermezken, markanın YouTube kanalında yayınladığı bir video, akıllı telefonun önceki tasarım sızıntılarını doğrulayan bir delikli ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Realme daha önce Realme 10’un Helio G99 SoC, 8GB RAM (+8GB sanal) ve 90Hz Super AMOLED ekran ile geleceğini doğrulamıştı. Realme Başkan Yardımcısı Madhav Sheth, yaptığı bir röportajda, Realme 10’un 50MP birincil kamera ve 16MP selfie kamerasına sahip olacağını söyledi. 33W şarj desteği ile 5.000 mAh pile sahip olacak. Realme daha önce Realme 10’un Helio G99 SoC , 8GB RAM ve 90Hz Super AMOLED ekran ile geleceğini de doğrulamıştı.

Read More

Yorum yapın