Ayda 250 TL verip en güncel iPhone modelini almak artık hayal değil! Peki ama nasıl?

Apple çok konuşulacak bir programı küresel çapta işleme koymak için kolları sıvadı. Artık herkes aylık makul bir ücret karşılığında en güncel iPhone modelini kullanabilecek. İşte detaylar.


Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Apple, gelirler tarafında zirvede yer alıyor. Her ne kadar en fazla telefonu satan isim Samsung olsa da en fazla parayı kazanan marka yıllardır Apple.

Apple’ın çok kazanmasının temel sebebi tabi ki telefonları için belirlediği fiyatlar. Bugün en güncel iPhone modelini satın almak için ufak bir servet ödemeniz gerekiyor.

Özellikle son birkaç yılda ülkemizdeki alım gücü çok fazla düştü. Bu düşüş iPhone modellerine erişimi de zorlaştırdı. iPhone 6 zamanında hemen herkesin elinde iPhone görebiliyorduk. Fakat bu durum şimdilerde değişmiş durumda.

Hali hazırda iPhone 13 ya da iPhone 13 Pro fiyatları tahminlerin de üzerinde yer alıyor. Dürüst olmak gerekirse 2 – 3 sene öncesine kadar kimse iPhone fiyatlarının bu kadar yüksek seviyelere tırmanabileceğini hayal bile edemezdi.

Read More

Yorum yapın