Avatar: The Way of Water’ın fragmanı izlenme rekoru kırdı!

Avatar : The Way of Water’ın fragmanı sadece 1 dakika 37 saniye uzunluğunda olmasına rağmen şimdiden rekor kırdı.


Avatar: The Way of Water'ın fragmanı izlenme rekoru kırdı! - Page 1

. Bir günde 148.6 milyon izlenme sayısı ile heyecanlandırmayı başardı.  Bu toplam, The Rise of Skywalker (112.4 milyon görüntüleme) dahil olmak üzere son Star Wars filmlerinin izlenme sayısını gölgede bırakıyor.

Avatar: The Way of Water'ın fragmanı izlenme rekoru kırdı! - Page 2

Avatar’ın devam filminin fragmanı ilk olarak Marvel Sinematik Evreni‘nin  geçen hafta sonu vizyona giren Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminden önce gösterildi . Way of Water’ın teaser’ı geçtiğimiz 9 Mayıs Pazartesi günü küresel olarak yayınlandı ve Disney’in paneli sırasında CinemaCon’da görülen görüntülerle eşleşiyordu. Fragmanda, minimum diyalogla, filmin arkasındaki güzellik ve teknolojik yeniliklere daha fazla öncelik verilmişti.

Avatar: The Way of Water'ın fragmanı izlenme rekoru kırdı! - Page 3

Avatar: Way of Water hakkında bilmeniz gerekenler:

Way of Water, James Cameron’ın hareket yakalama ve 3D film yapımı gibi teknoloji kullanımıyla çığır açan 2009 yapımı epik filmi Avatar’ın devamı niteliğindedir. Film, bu yılın 16 Aralık’ında vizyona girecek ve ana karakter Jake Sully (Sam Worthington) ve Pandora gezegenindeki Neytiri (Zoe Saldana) ile yeni ailesine odaklanacak.

Avatar: The Way of Water'ın fragmanı izlenme rekoru kırdı! - Page 4

Geri dönen oyuncularla birlikte Worthington, Saldana ve Stephen Lang, Albay Miles Quaritch’in yeni gelenler arasında Edie Falco, Oona Chaplin, Michelle Yeoh ve Kate Winslet olduğunu doğruladı. Bu, Winslet’in 1997’deki destansı Oscar ödüllü Titanik’ten bu yana Cameron ile ilk iş birliğiydi. Avatar devam filminin resmi özeti şöyle: “Jake Sully, Pandora gezegeninde kurulan yeni ailesiyle birlikte yaşıyor. Tanıdık bir tehdit daha önce başlamış olanı bitirmek için geri döndüğünde, Jake gezegenlerini korumak için Neytiri ve Na’vi ırkının ordusuyla birlikte çalışmalıdır.”

Read More

Yorum yapın