Avatar: Suyun Yolu filmi için ilk fragman yayınlandı [Video]Avatar: The Way of Water / Avatar: Suyun Yolu

Avatar: The Way of Water ya da Türkçe’ye geçirilen haliyle Avatar: Suyun Yolu filmi için ilk fragman yayınlandı.

İlk Avatar filmi 2009 yılında hayatımıza girdi ve ardından büyük rekorlara imza attı. James Cameron tarafından beyaz perdeye aktarılan iddialı filmin yenisi en sonunda geliyor, uzun yıllardır süren bekleyiş 16 Aralık tarihinde sona eriyor. Filmi bugün gündeme getiren ise yayınlanan yukarıdaki ilk resmi fragman oldu. “Nereye gidersek gidelim, bu aile bizim kalemiz.” açıklaması ile girilen fragmanda, çok merak edilen filme ilk bakış atılıyor. Sürpriz olmayacağı üzere inanılmaz kaliteli grafikler ve göz alıcı bir hayal ürünü doğa üzerine kurulan film, tamamen dijital ortamda hazırlanıyor ancak gerçek oyuncuların performanslarını temel alıyor. Bu sayede büyük film ufak sayılacak bir stüdyo içerisinde oluşturulabiliyor, geriye kalan esas iş bilgisayar ortamında bitiriliyor.

Bol bol aksiyona ev sahipliği yapacak film, serinin son filmi de olmayacak, eğer bir değişiklik olmazsa ise daha sonraki yıllarda devam filmleri de gelecek. Box Office Mojo’ya göre 3 milyar dolara yakın bir rakam ile dünyanın en çok para kazandıran filmleri listesinin başında yer alan Avatar’ın yeni filmi, bu açıdan büyük bir beklenti oluşturuyor. Ancak değişen şartlar ışığında ikinci filmin gelir konusunda ilk filmi geçemeyeceğini düşünenler bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ancak yine de pandeminin sonrasına denk geldiği için sinemadaki şansı yüksek olan Avatar: The Way of Water, yine James Cameron tarafından yönetiliyor ve 20th Century Studios tarafından üretiliyor.

Avatar: Suyun Yolu yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More