Aralık ayında Netflix’e gelen K-Dramalar

Aralık ayı ile Netflix, Kore draması için yeni içerikler yayınlıyor


Squid Game ile popülerliği arten K-Dramaların daha fazla izlenmesi sonucunda Netflix, bu alanda daha fazla yapımı onaylıyor ve platformunda yer veriyor. Bizi en çok heyecanlandıran içerik ise 24 Aralık’ta yayınlanacak ve merakla beklenen bilim kurgu Orijinal dizisi The Silent Sea‘nin nasıl tepki alacağı. Bakalım yeni eklenecek K-Dramalar beklenen ilgiyi görecek mi?

Aralık 2021’de Netflix’te Yayınlanacak Yeni Orijinal K-Dramalar

The Silent Sea (Sezon 1)

Sezon: 1 | Bölümler: 8

Tür: Korku, Bilimkurgu, Gerilim | Yayın Süresi: 50 Dakika

Netflix Yayın Tarihi: 24 Aralık 2021

Oyuncular: Gong Yoo, Bae Doo Na, Lee Joon, Heo Sung Tae, Lee Moo Saeng

The Silent Sea’nin Aralık 2021’de Netflix’e geleceğini kesin olarak biliyoruz, ancak hala Netflix’in tam çıkış tarihini onaylamadı. Güney Kore’den gelen heyecan verici yeni bilimkurgu dizisinde Kingdom’dan Bae Doona, Squid Games’den Heo Sung Tae ve Train to Busan oyuncusu Gong Yoo gibi bazı tanıdık yüzler yer alacak.

Çok da uzak olmayan bir gelecekte geçen dizide gezegenimiz ölüyor ve çölleşme sürecinden geçiyor. Dünyanın tek hayatta kalma şansı, görevi Balhae Üssü araştırma istasyonundan gizemli bir örnek almak olan Ay‘a gönderilen uzman bir ekibin elindedir.

Our Beloved Summer (Sezon 1)

Sezon: 1 | Bölümler: 16

Tür: Komedi, Romantik | Çalışma Zamanı:

Netflix Yayın Tarihi: 6 Aralık 2021 Pazartesi

Netflix nihayet Aralık ayı için yeni bir haftalık K-Drama duyurdu ve dizinin popüler olması bekleniyor.

Choi Woong ve Gook Yeon Soo korkunç bir ayrılık yaşar ve birbirlerini bir daha asla görmek istemez. Ancak ikilinin on yıl önce lisede çektikleri bir belgeselin yeniden gündeme gelmesi ve popülerlik kazanmaya başlaması, eski çifti bir kez daha kamera karşısına geçmeye zorlar.

Just Between Lovers ( Sezon 1)

Sezon: 1 | Bölümler: 16

Tür: Dram, Romantik | Süre: 73 Dakika

Oyuncular: Lee Jun Ho, Won Jin Ah, Lee Ki Woo, Kang Han Na, Kim Hye Joon

Netflix Yayın Tarihi: 2 Aralık 2021 Perşembe

2017 yılında izleyicilerle buluşan ve gerçek bir yaşam hikayesi olan Just Between Lovers, trajik bir aşk ve kayıp hikayesi. K-Drama hayranlarının severek izlediği en popüler melodramlardan biri olan yapımın tekrar seyirci ile buluşması merakla bekleniyor.

Lee Gang Doo profesyonel bir futbolcu olma hayalleri kuruyordu, ancak babasını öldüren ve kendisini de kırık bir bacakla bırakan trajik bir kaza ve sonrasında üç yıllık rehabilitasyon tedavisi hayallerini sona erdirdi. Yaşanan bu trajik olay sonrası Gang Doo’nun yaşama tutkusunun azalıyor taa ki gençliğinde benzer bir kaza geçirmiş olan Ha Moon Soo ile tanışana kadar.

Reflection of You (Sezon 1)

Sezon:  1 | Bölümler: 16

Tür:  Dram | Süre: 70 Dakika

Oyuncular:  Go Hyun Jung, Shin Hyun Bin, Kim Jae Young, Choi Won Young, Kim Jo Hung

Netflix Final Tarihi: 2 Aralık 2021 Perşembe

Hee Joo gençliğinde fakir bir ailede büyümüş bir kadın. Zor bir geçmişi olmasına rağmen başarı bir ressam olan Joo, zamanının anlamsızca harcandığını düşünür. Ona, gençliğini ve anın kıymetini hatırlatan ve genç bir kadın olan Hae Won ile tanıştığında hayata bakış açısının tamamen değişeceğinden habersizdir.

Read More

Yorum yapın