Apple’dan Türkiye’ye özel iPhone! Bu fiyata yok satar

Apple Türkiye pazarına özel yeni hamlesiyle dikkat çekecek. İddialara göre yeni bir iPhone cihazı piyasada ciddi etki yaratacak.


Apple'dan Türkiye'ye özel iPhone! Bu fiyata yok satar - Page 1

Apple dönem dönem belirli pazarlara yönelik cihaz üretimiyle gündeme geliyor. Alım gücünün düştüğü pazarlara yönelik cihazlar sunan teknoloji devi şimdi de Türkiye pazarı için kolları sıvamış görünüyor.

Apple'dan Türkiye'ye özel iPhone! Bu fiyata yok satar - Page 2

Bu hamlelerden biri de görünüşe göre Apple tarafından geliyor. Apple, iddialara göre alım gücünün düştüğü Türkiye pazarına özel bir iPhone cihaz sunacak. Henüz kesin olmamakla birlikte bu cihazın modern teknik özelliklere sahip olması bekleniyor.

Apple'dan Türkiye'ye özel iPhone! Bu fiyata yok satar - Page 3

Söz konusu cihaz modern teknik özelliklerin yanı sıra söylentilere göre A10 yonga setine sahip olacak. Cihazın özellikle Türkiye pazarına satışa sunulması bekleniyor. Fiyat tarafında ise 300 dolar civarında bir beklenti mevcut.

Apple'dan Türkiye'ye özel iPhone! Bu fiyata yok satar - Page 4

300 dolar şu anki mevcut kurda 5200 TL civarı bir fiyat etiketi anlamına geliyor.  Kurun her an değiştiği göz önüne alınırsa Apple söz konusu cihazı piyasaya sürene kadar fiyat aşağı yönde mi yukarı yönde mi değişir bekleyip göreceğiz ancak tüm ihtimaller mümkün.

Read More

Yorum yapın