Apple Watch Ultra Türkiye’de satışa çıktı! Araba parasına akıllı saat


ABD merkezli teknoloji devi Apple, geçtiğimiz zamanlarda yeni akıllı saat modellerini görücüye çıkarmıştı. Bunlardan en çok ilgi çekeni ise hiç şüphesiz ki Apple Watch Ultra idi. Teknik özellikleri ile teknoloji tutkunlarının merakını cezbeden saat, yüksek bir fiyattan pazara giriş yapacağını da daha o zamandan belli etmişti. Apple Watch Ultra sonunda Türkiye’de de satışa çıktı.

Apple Watch Ultra Türkiye’de satışa çıktı! Araba parasına akıllı saat

Apple Watch Ultra ülkemizde satışa çıktı çıkmasına ancak fiyatı gördüğünüz zaman keşke çıkmasaydı diyebilirsiniz. Çünkü eskiden bu paraya iyi kötü bir araba satın alınabiliyordu. Hoş Apple’ın iPhone 14 fiyat listesini gördüğümüzde fiyat politikası anlamında geri adım atmayacağı zaten belli olmuştu. Ancak bunu akıllı saat fiyatlarına bu derece yansıtacağı düşünülmüyordu.

Apple Watch Ultra, şirketin resmi sitesi üzerinden şu anda satın alınabiliyor. Cihazın belirlenen fiyatı ise tam 27.999 TL olarak görünüyor. Bu fiyata bir akıllı saat almak çılgınca duruyor. Saatin ülkemizde nasıl bir satış performansı çizeceği merak edilirken, ülkemize sınırlı sayıda getirildiği de ifade edilenler arasında yer alıyor. Peki siz ürünün fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın