Apple Watch benzeri akıllı saatin fiyatı 148 TL’ye düştü! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!


Son dönemde giyilebilir teknoloji ürünlerinin hayli yaygınlaştığını söyleyebiliriz. Özellikle de akıllı saatlere olan ilgi inanılmaz ölçüde artmış durumda. Genele baktığımızda akıllı saat fiyatlarının 700 TL’den başladığını söyleyebiliriz. Eğer bir akıllı bileklik almak isterseniz de en az 150 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Sektörün önde gelen isimlerinden Apple’ın akıllı saatini satın almak istediğinizde ise 4000 TL ile 10.000 TL arasında değişen fiyatlarda seçeneklere sahipsiniz.

Apple Watch benzeri akıllı saatin fiyatı 148 TL’ye düştü! Bu fiyata akıllı bileklik bile yok!

Eğer Apple Watch’ın tasarımı hoşunuza gidiyor, fakat bu saat için yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız farklı bir alternatifiniz de var. Bilindiği üzere piyasada pek çok Apple Watch klonu bulunuyor. Bu klonlar genel itibariyle Apple Watch ile aynı tasarıma sahip olsalar da WearOS işletim sistemi ile geliyorlar. Ya da bazılarının kendisine özel bir arayüzü oluyor. Bugün sizlere önereceğimi Torima Y68 modeli de kısmen böyle bir akıllı saat. Fiyatı sadece 148 TL olan bu akıllı saatte adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme ve bildirim alma gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca pek çok pahalı saatte bile olmayan sesli görüşme özelliği de Torima Y68’de mevcut. Hali hazırda bu fiyata akıllı bileklik bile olmadığını hesaba katarsak, Torima Y68’i 148TL’lik fiyattan kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Dilerseniz bu ürünün indirimli satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın