Apple TV için önemli güncelleme!


The Verge’in bildirdiği gibi, akışlı televizyon hizmeti, Haziran ayında Android TV, Google TV ve Roku cihazlarına sunduktan sonra şovlarını ve filmlerini 5.1 sesle destekleyen cihazların listesini genişletti. YouTube TV ilk olarak Mart ayında bu ilk üç cihaz için 5.1 kanal sesi test etmeye başladı ve aynı zamanda oyun konsollarının yanı sıra Apple TV ve Fire TV cihazları için destek üzerinde çalışmaya söz verdi.

Bu sunum, bu üçünden ikisini kapsıyor – resmi YouTube TV sayfasındaki bir tweet, hizmetin hala konsollara yetenek getirme sürecinde olduğunu söylüyor.

Apple TV için önemli güncelleme!

YouTube TV Yardım sayfası, Apple TV’den henüz desteklenen bir cihaz olarak bahsetmiyor, ancak Fire TV Stick 4K Max, Fire TV Stick, Fire TV Stick Lite, Fire TV Cube, Fire TV Stick 4K ve Fire TV’yi listeliyor.

Unutmayın, surround ses tüm YouTube TV içerikleri için değil, yalnızca buna sahip olanlar için mevcut. Kullanıcı uyumlu bir cihazda akış yaptığı sürece, 5.1 ses otomatik olarak açılır. Bununla birlikte, belirli bir video için kullanılabilir olduğundan emin olmak isteyenler, bunu oynatarak, oynatıcı kontrolleri altındaki “Daha Fazla”ya gidip “hata” simgesini seçerek yapabilirler. YouTube TV’nin “İnekler için İstatistikler” videonun üst kısmında görüntülenecek ve surround sese sahipse kodekler bölümünde AC-3/EAC-3’ü göstermelidir.

Read More

Yorum yapın