Apple tarafından önümüzdeki dönemde gelecek yeni ürünlerApple LOG Tasarım

Teknoloji devi Apple, önümüzdeki dönemde birçok farklı ürün ile karşımıza çıkacak. Bu ürünler bir kez daha gündeme getirildi.

Apple, Mark Gurman’ın yeni açıklamasına göre önümüzdeki dönemde karşımıza dört farklı modelden oluşan iPhone 14 ailesi, yeni akıllı saatler Watch SE, Watch Series 8 ve sporculara özel tasarlanan oldukça büyük Watch Pro, yeni HomePod, yeni Apple TV, M2 işlemciye sahip iPad Pro‘lar, USB-C’ye sahip temel iPad, M2 temelli işlemciler taşıyacak yeni Mac Pro, çok beklenen ilk karma gerçeklik başlığı, 15 inç MacBook Air, M2 ve M2 Pro işlemci opsiyonlu Mac mini, yeni AirPods Pro ve yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleriyle çıkacak. Bu MacBook Pro modelleri M2 Pro ve M2 Max işlemciler üzerine kurulacak.

Bu ürünlerin büyük çoğunluğu yüksek ihtimalle 2023’e kalacak ancak 2022 sonunda gelecekler de olacak. Örneğin iPhone 14’ler, AirPods Pro ve yeni akıllı saatler kesin olarak eylül ayındaki etkinlikte lanse edilecek. Peki Apple’dan donanım tarafında 2022 özelinde şimdiye kadar neler geldi? Bu konuda son tablo aşağıda.

Mart ayı itibarıyla gelenler:

-Ufak ancak çok güçlü bilgisayar Mac Studio
-27 inç 5K gelişmiş monitör Studio Display
-5G desteğine sahip eski tasarımlı Yeni iPhone SE
-M1 işlemci taşıyan 5G’li Yeni iPad Air

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Haziran ayı itibarıyla gelenler:

-M2 işlemcili Yeni MacBook Air
-M2 işlemcili Yeni 13 inç MacBook Pro

iPad Pro planları yanında bunlar da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Read More