Apple, iPhone kullanıcılarına özel bir yarışma başlattı


Apple, iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max kullanıcıları için yeni bir ‘iPhone’da Shot’ makro yarışması – bilibaşlattı. Apple iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max cihazları ile çekilmiş en iyi makro fotoğrafları yarışma kapsamında değerlendirecek.

Shot on iPhone Challenge isimli makro fotoğrafçılık yarışması başlatıldı. Apple, 16 Şubat 2022 tarihine kadar iPhone 13 Pro veya iPhone 13 Pro Max ile çekilmiş en iyi makro fotoğraflarını değerlendirecek. Kazananlar ise Nisan 2022’de açıklanacak.

Apple, iPhone kullanıcılarına özel bir yarışma başlattı

iPhone 13 serisi şu ana kadarki iPhone cihaz serilerinde en gelişmiş kameraya sahip olmasıyla biliniyor. Özellikle iPhone 13 Pro kamera konusunda iddiali. Bu cihazlara yeni eklenen makro modu sayesinde profesyonel benzeri fotoğraflar çekilebiliyor. Öyle ki  minimum 2 santimetre netleme mesafesiyle keskin, çarpıcı makro görüntüler yakalanabiliyor.

Yarışmaya katılmak için iPhone 13 serisinden bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca bir macro görüntü yakalamanız ve bu görüntüyü #ShotoniPhone ve #iPhonemacrochallenge hashtag’leriyle Instagram, Twitter veya Weibo’da yayınlamanız ve görüntü için hangi cihazı kullandığınızı belirtmeniz gerekiyot.

İster Apple’ın Fotoğraflar uygulamasından ister üçüncü taraf yazılımdan olsun, düzenlenen resimler kabul edilecek. Kazananın fotoğrafları Apple tarafından, Instagram hesabında yayınlanabilir veya hatta gerçek boyutuna getirilip dünyanın herhangi bir yerindeki bir Apple mağazasında sergilenebilir. Yine de para ödülü yok, ancak muhtemelen bir isim kredisi alacaksınız.

Read More

Yorum yapın