Apple, Eylül ayında bombayı patlatacak!


Apple, iPhone 14 serisini bu yıl içinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. En yeni iPhone serisi 13 Eylül’deki etkinliğin en önemli olayı olacak olsa da, görünüşe göre yeni akıllı telefonların yanı sıra bir dizi yeni ürün piyasaya sürülecek. iDropNews raporuna göre teknoloji devi, dört yeni iPhone 14 modelinin dışında birden fazla yeni ürün piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Apple, Eylül ayında bombayı patlatacak!

apple

Şirket Eylül ayında iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i duyuruyor olacak. Gelen raporlara bakılırsa ilk iki model geçen yılla aynı olan A15 Bionic çipine sahip olacak, Pro serisi ise yeni nesil A16 Bionic yonga seti ile gelecek. Özellikle, cansız pazar performansının ardından mini varyantı da gelecek.

Ancak bu akıllı telefonlar, bu yıl piyasaya sürülecek tek yeni ürün olmayacak. Görünüşe göre şirket, Watch 8, bütçeye uygun bir Watch SE modeli ve hatta daha açık hava sporları ve etkinliklerine yönelik yeni bir Watch Extreme Edition dahil olmak üzere en az üç yeni Apple Saati piyasaya sürmeyi hedefliyor. Bu giyilebilir cihazların yanı sıra, Apple’ın merakla beklenen AirPods Pro 2 kablosuz kulaklıklarını nihayet piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni cihazın, gövdeyi düşüren yeni bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra yeni nesil ANC (Aktif Gürültü Önleme) ve kayıpsız ses desteği de içermesi bekleniyor. Şarj kısmında ise bir USB C Tipi bağlantı noktası da karşımıza çıkabilir. 

Read More

Yorum yapın