Anker Soundcore Sport X10 kablosuz kulaklık tanıtıldı

Anker ses tarafındaki çözümlerini artırıyor. Bu sefer karşımızda spor odaklı tasarlanan Anker Soundcore Sport X10 kablosuz kulaklık yer alıyor.

Anker Soundcore Sport X10 kablosuz kulaklık modeli, yukarıda da dediğimiz gibi daha çok aktif kişilere ve sık sık spor yapanlara odaklanıyor. İlk aşamada iki farklı, sonra ise toplam üç farklı renkte elde edilebilecek model, hareketli tasarlanan kanca kısmıyla her kulak tipine uyum sağlayabiliyor. Bu kulağın dışına sarılan kanca sayesinde modelin kulaktan düşmesi tamamen engellenebiliyor. Yapılan açıklamaya göre bass sesleri öne çıkaran bir ses profili bulunan X10, IPX7 sertifikasıyla terden ve yağmurdan kesinlikle etkilenmiyor. Kulak içi formunda olduğundan pasif yalıtımı yüksek olan, buna karşın hibrit yapılı bir gürültü engelleme de gerçekleştirebilen kablosuz kulaklık, 10 mm sürücülere ve mobil uygulamalarda sunulan gelişmiş EQ ayarlarına sahip.

Yuvarlak gövdeli bir şarj özellikli hazne ile gelen Soundcore Sport X10, bu hazne ile beraber toplam 32 saatlik bir pil ömrü sağlıyor. Her biri 4,4 gram olan kulaklıkların normal pil ömürleri ise 8 saat seviyesinde yer alıyor. 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik bir dinleme ömrü getiren ve bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanan ürün, Android yanında iOS cihazlara da uyumlu. Model ayrıca diğer Bluetooth cihazlara da bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Soundcore Sport X10 kablosuz kulaklık modeli için açıklanan yurt dışı fiyatı 80 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu modelin ileride Türkiye’de de satılacağını düşünüyoruz. Hatta Anker Türkiye’de olduğundan ürünün buraya gelmesi çok uzun bir zaman almayabilir.

Anker Soundcore Sport X10 kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti

Read More