Android 12 Go alması muhtemelen uygun fiyatlı telefonlar!

Android 12 Go ile düşük kapasiteli telefonlar bile hızlanacak! Teknolojioku olarak Android 12 Go alması muhtemel uygun fiyatlı telefon modellerini, fiyat ve özellikleri ile birlikte sizler için bir araya getirdik.


Bilindiği üzere Google, Haziran ayında Android 12’yi onaylamış, ancak şirketin daha az işlem gücüne sahip düşük kaliteli akıllı telefonlar için tasarlanan yazılımın bir ‘Go Sürümü’nü ortaya çıkarması yakın zamana kadar sürmüştü.

Bilmeyenler için belirtmekte fayda var, Android 12 Go sürümü Android 12 işletim sisteminden pek çok özelliği miras alırken, akıcı bir kullanıcı tecrübesi ve uzun kullanım süreleri için farklı optimizasyonlar barındırıyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde ayrıntılı bir blog gönderisinde Google, yazılımının bu sürümünü nasıl geliştirdiği hakkında bazı ayrıntılar vermişti. Blogda, daha hızlı uygulama başlatmanın yanı sıra, Android 12 Go‘nun düşük kaliteli cihazlarda pil ömrünü de uzatacağı belirtilmişti. Bu sürüm, hareketli ucuz telefon pazarlarına sahip bölgeler için bir nimet olabilir.

Şimdi akıllarda şu soru var; Hangi akıllı telefon modelleri Android 12 Go sürümü alacak? Henüz hangi cihazların Android 12 Go sürümünü alacağı resmiyet kazanmadı, ancak biz Teknolojioku olarak Android 12 Go alması muhtemel uygun fiyatlı telefon modellerini, fiyat ve özellikleri ile birlikte sizler için bir araya getirdik. Şimdi de o modellerin hangileri olduklarına hep birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy M22

Fiyat: 2.976,02 TL

Ekran Boyutu:
6.4 İnç
 
Dahili Depolama:
128 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

realme C25

Fiyat: 2.498,02 TL

Ekran Boyutu:
6.5 İnç
 
Dahili Depolama:
64 GB
 
Bellek (RAM):
4 GB
 
Batarya Kapasitesi:
6000 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Read More

Yorum yapın