ANC’ye sahip en küçük kablosuz kulaklık: 1More ComfoBuds Mini

kablosuz kulaklık 1More ComfoBuds Mini

1More ComfoBuds Mini, ANC’ye sahip en küçük kablosuz kulaklık modeli olarak lanse ediliyor ve bu açıdan dikkat çekiyor.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği günümüzde birçok farklı kablosuz kulaklık modelinde bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde çevredeki istenmeyen gürültüler kesilebiliyor, böylece daha huzurlu bir müzik keyfi elde edilebiliyor. Bunu olabilecek en ufak gövdeye indirgeyen ve 40 dB kadar engelleme yapabilen kablosuz kulaklık 1More ComfoBuds Mini, “ufak ancak güçlü” mottosuyla öne çıkıyor. Kulak içi formunda olan yani ANC yanında pasif yalıtımı da yüksek olan ürün, yapılan açıklamaya göre hazne ile beraber toplamda 24 saatlik bir pil ömrü getiriyor ve IPX5 sertifikasına sahip. Ses konusunda iddialı olduğu ve hatta THX sertifikası taşıdığı aktarılan kulaklık, bağlantısını Bluetooth 5.2 üzerinden kuruyor.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte gelen kablosuz kulaklık 1More ComfoBuds Mini, ANC özelinde ters çalışma özelliğine de sahip. Yani ürün bir şeffaflık moduyla geliyor ve böylece çevrenin istenilen anlarda duyulmasına imkân tanıyor. Bu özellik son dönemde kullanımı artırıyor ve bazen oldukça işe yarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk olarak yurt dışında satışa sunulacak ürün için açıklanan satış fiyatı yaklaşık olarak 1o0 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu ürün aracı isimler aracılığıyla mutlaka Türkiye’de de satılacaktır.

ANC’ye sahip en küçük kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More