“All of Us Are Dead” Netflix zombi K-Drama: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Yepyeni zombi korku dizisi All of Us Are Dead, Ocak 2022’de Netflix’e geliyor.


Netflix, merakla beklenen K-Drama korku filmi All of Us Are Dead dünya çapında 2022 Ocak ayı içerisinde yayınlanacak. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu, fragmanlar ve Netflix çıkış tarihi de dahil olmak üzere All of Us Are Dead hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için araştırdık. 

All of Us Are Dead , Chun Sung-il tarafından yazılan ve Joo Dong- geun‘un Now at Our School adlı webtoon’a dayanan bir Güney Koreli zombi-korku dizisi. Dizinin yönetmenliğini Trap , King2Hearts ve Intimate Strangers gibi yapımlarla tanınan Lee Jae Gyoo üstlenecek .

Zombi konulu içerikler Netflix’in en kazançlı ve talep gören türlerinden biri olduğu kanıtlandı. All of Us Are Dead‘in gelecekteki sürümü de dahil olmak üzere, Netflix’in platformunda yayınlanan 9. zombi içeriği olacak.

All of Us Are Dead 1. sezon Netflix’e ne zaman geliyor?

Netflix’in düzenlediği TUDUM etkinliği sayesinde All of Us Are Dead‘in Ocak 2022’de Netflix’e geleceği ortaya çıktı. Kesin tarih nihayet 30 Aralık’ta belli oldu.

All of Us Are Dead , 28 Ocak 2022’de Netflix’e gelecek.

All of Us Are Dead ‘in konusu ne?

Bir grup lise öğrencisi, zombi virüsü ortaya çıktığında okullarında mahsur kalır.

Dizi popüler bir webtoon’a dayanmaktadır. 9 bölümün tamamını çevrimiçi olarak İngilizce olarak okuyabilirsiniz. Ne yazık ki, bu dokuz bölümden sonraki her bölümü okumak neredeyse imkansız.

Read More

Yorum yapın