Algoritma, 31 Ocak 2023 için TRON (TRX) fiyatını belirliyor!


2023’ün ilk ayı devam ediyor ve kripto para piyasasındaki varlıkların çoğu şimdiden yeni yıl için taze bir iyimserlik gösteriyor, buna fiyatı birden çok zaman diliminde grafiklerde kazanç kaydeden TRON ( TRX ) dahil.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için TRON (TRX) fiyatını belirliyor!

Bununla bağlantılı olarak, 13 Ocak’ta alınan kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine öğrenme algoritması tarafından yapılan tahminlere göre, TRON blok zincirinin yerel kripto para birimi fiyatını Ocak ayı sonuna kadar artıracak.

Göreceli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ), hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ) ve diğerleri gibi teknik analiz ( TA ) göstergelerine dayanan algoritma, TRX’in 31 Ocak 2023’te 0,060301 dolardan işlem görüyor.

Bu tahminler doğru çıkarsa, bu, piyasa değerine göre 16. en büyük dijital varlığın, yazının yazıldığı sırada 0,0576 $ olan TRON coin’in mevcut fiyatına kıyasla %4,69 daha yüksek bir fiyatla el değiştireceği anlamına gelir.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için TRON (TRX) fiyatını belirliyor! - Resim : 1

TRX 30 günlük tahmin. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Platformlar genelinde yükseliş hissi

Ayrıca makine algoritmasının, aynı dönem için TRON açısından, şu anda TRX’in fiyatını 1.142 CoinMarketCap üyesinin oylarına göre ortalama 0,05961 $ olarak belirleyen kripto topluluğunun tahminlerinden biraz daha fazla yükseliş gösterdiğine dikkat edilmelidir.

Bu arada, olumlu fiyat hareketi muhtemelen yakın tarihli bir kripto pompasının birleşik etkilerinin ve Binance gibi Binance USD (BUSD) stablecoin’in TRON ağına entegrasyonunu tamamlaması gibi gelişmelerin bir sonucudur. Her zaman olduğu gibi, yükselişin devamı, ekosistemiyle ilgili olumlu haberlerin yanı sıra kripto ve finansal piyasalardaki iyimserliğe bağlı olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın