Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!


Meme kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ), 2022’yi 2021 boğa koşusunun kazanımlarını tekrarlayamayarak bitirdi. Genel olarak, varlık, FTX borsasının çökmesi gibi olaylar yatırımcı güvenini etkilediğinden, kripto sektörü erimesinden etkilendi.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Bununla birlikte, PrecePredictions’daki makine öğrenimi algoritması, SHIB’nin düşüş eğilimini Ocak 2023’e kadar uzatacağını öngörüyor. Öngörüye göre, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı muhtemelen 0,000008036 dolardan işlem görecek. Tahmin, SHIB’in yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %1’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Tahmin, diğerleri arasında hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) gibi teknik göstergeleri hesaba katar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Shiba Inu 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

SHIB için kasvetli bir geleceği vurgulayan PricePredictions tahmini ile CoinMarketCap kripto topluluğu, tokenin geleceği konusunda iyimser. Topluluğa göre, SHIB muhtemelen 31 Ocak 2023’te ortalama 0,00001102 $ fiyatla işlem görecek.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın zamanında Shiba Inu, yatay işlem modelini genişletmek için son 24 saatte yaklaşık %1,6 artışla 0,0000082 $’dan işlem görüyordu.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Shiba Inu bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB temelleri

Shiba Inu’nun performansı büyük ölçüde genel kripto sektörü fiyat hareketinin nasıl sonuçlanacağına bağlıdır. Aynı zamanda varlık, SHIB’nin faydasını iyileştirmeyi amaçlayan hızlanan yanma oranı gibi artan ağ etkinliğine bağlı olacaktır.

Belirgin bir şekilde, SHIB’nin fiyatı, token toparlanamamasına rağmen popülerliğini korusa da, ağ etkinliğinin etkisini tekrarlamakta başarısız oldu. Bu çizgide Shiba Inu, Binance kripto borsasında 2022 yılı için en çok izlenen ilk üç kripto arasında yer aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın