Algorand, 2022’de 6 milyondan fazla yeni hesap ekledi!


2022’nin başından bu yana, Algorand (ALGO) blok zinciri, ağına 6 milyondan fazla yeni hesap ekleyerek, toplam hesap sayısını yılın başından bu yana 17.373.299’dan 23.548.065’e çıkarmayı başardı.

Algorand, 2022’de 6 milyondan fazla yeni hesap ekledi!

Algorand’daki toplam hesap sayısı yılın başında 17.373.299 iken, AlgoExplorer verilerine göre bu sayı içeriği hazırladığımız anda (10 Mart 2022 itibariyle) 23.548.065 idi . Bu, yılın başından bu yana %35’lik bir artış anlamına geliyor.

ALGO’ya olan ilgideki bu kadar büyük artışın nedenlerinden biri, Algorand tabanlı ürünlerin diğer blok zincirlerde, cep telefonları ve akıllı saatler gibi düşük güç ortamlarında çalışmasına izin verecek ağdaki büyük teknik yükseltme olabilir.

Algorand ayrıca platformu Ethereum ( ETH ) ile bağlamak için güvenilir bir köprü olan London Bridge’in tanıtımını da bekliyor. Bunu gerçekleştirmek için yazılım geliştirme şirketi Applied Blockchain, Şubat 2022’de Algorand Vakfı’ndan bir hibe almıştı.

Algorand Vakfı’nın hibe duyurusundan birkaç gün önce yeni bir CEO’su olduğunu ve eski JPMorgan yöneticisi Staci Warden’dan başkası olmadığını da belirtmekte fayda var. Nasdaq, Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığı ve Milken Enstitüsü’ndeki görevlerinden muazzam bir deneyim getirdi.

Ocak 2022’de Grayscale Investments, Algorand’ı 25 yeni token girişinden biri olarak değerlendirmeye alınan varlıklar listesine ekledi. ALGO, listeye eklenecek birkaç alternatif Katman 1 blok zinciri tokeninden biriydi.

Ayrıca alternatif yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, Algorand’ı övdü ve geleceğini kriptonun “Google’ı” olarak tahmin etti.

Read More

Yorum yapın