Alexa’lı Fossil Gen 6 Hybrid akıllı saat modeli tanıtıldıFossil Gen 6 Hybrid akıllı saat

Saat pazarının ve akıllı tarafın önemli isimlerinden Fossil, bu sefer “Fossil Gen 6 Hybrid” adını verdiği akıllı saat ile karşımızda.

Bugün lanse edilen Fossil Gen 6 Hybrid akıllı saat modeli 45mm gövde boyutuna sahip Machine ve 40.5mm gövde boyutuna sahip Stella olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Farklı renk seçenekleri olan yuvarlak gövde tipini benimseyen şık tasarımlı model, Amazon Alexa desteğine sahip ve aynı zamanda SpO2 takibi de yapabiliyor. Elbette nabız algılama özelliği de bulunan model, metal ve deri kayışlar ile istenildiği gibi özelleştirilebiliyor. Hem erkekler hem de kadınlara hitap eden akıllı saat, Android yanında iOS cihazlarla da tam olarak uyumlu. Hibrit takısını analog kollar ile ekranı bir araya getiriyor olmasıyla kazanan model, Alexa desteğinin de işaret ettiği üzere yerleşik mikrofonlara sahip.

Hibrit yapının etkisiyle iki haftalık pil ömrü getiren Gen 6 Hybrid, hemen her kalemde aktivite takibi gerçekleştirebiliyor ve yapılan tasarım iyileştirmeleri ile firmanın bir önceki saatlerinden daha kullanışlı bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Saatler için hazırlanan akıllı telefon uygulamasını da yenileyen Fossil, bu tarafta sunduğu genel paketi hiç olmadığı kadar iyi hale getirmiş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gen 6 Hybrid akıllı saat modeli yapılan açıklamayan göre 229 dolar başlangıç fiyatı ile 27 Temmuz tarihinde satışa sunuluyor. Bu ürünün ileride Türkiye’de de satılma ihtimali bulunuyor.

Fossil Gen 6 Hybrid akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle

Read More