Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat!

Yeni yılla beraber yeni zamlar da hayatımıza yavaş yavaş giriyor. İşte Volkswagen Taigo da bu zamlardan etkilenen modellerden birisi.


Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat! - Page 1

SUV alanındaki model sayısını arttıran Volkswagen, sırf bunun uğruna en sevilen otomobili olan Passat’ın üretimini durdurmuştu. Elektrikli otomobil pazarına da ağırlık veren şirket, SUV piyasasında da agresif bir politika izliyor. Markanın bu alandaki yeni yüzlerinden birisi de Taigo. Ülkemizde de satışta olan aracın fiyatlarına yeni yılla beraber zam geldi.

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat! - Page 2

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat!

Ancak bu zam, öyle çok yüksek tutarlarda bir zam değil. Hemen kısaca bahsedelim. Volkswagen Taigo’nun baz donanım seviyesindeki fiyatı geçtiğimiz ay 706.900 TL idi. Yeni açıklanan fiyat listesine göre ise bu bedel 708.500 TL oldu. Her ne kadar yapılan fiyat artışı tüketicileri üzecek olsa da bunun çok majör bir zam olmadığını belirtmek lazım. Ancak ilerleyen aylarda Volkswagen Taigo fiyatlarının daha yüksek oranlarda zamlanması kuvvetle muhtemel. Dolayısıyla bahsi geçen fiyatlar, tüketiciler için son fırsat niteliğinde.

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat! - Page 3

Taigo giriş paketinde 1.0 litrelik benzinli bir motorla beraber geliyor. 95 beygir güç üreten bu makine, modelin ağır kasasını çekme konusunda zorluk yaşamıyor. Bu motora eşlik eden şanzıman tipinin ise manuel olduğunu söylemeden geçmeyelim ve de sizleri lafı fazla uzatmadan fiyat listesinin tamamıyla baş başa bırakmış olalım.

Aldın aldın! Volkswagen Taigo için son fırsat! - Page 4

1.0 TSI 95 PS Manuel Life

Fiyatı: ₺708,500.00

Read More

Yorum yapın