9,90 TL’lik “Hepsiburada Premium” için tüm detaylar paylaşıldı

Amazon Prime benzeri bir adım atan dev isim Hepsiburada, “Hepsiburada Premium” paketi ile resmi çıkışı gerçekleştirdi.

Başlıkta da belirttiğimiz gibi aylık fiyatı 9,90 TL olan ve direkt olarak buradan elde edilebilen Hepsiburada Premium paketi, kişilere birçok imkân tanıyor. Bunların ne olduğunu firma “Neden Premium’a geçmelisin?” sorusuna cevap vererek şu şekilde açıklıyor:

“Kargo bedavadan faydalan: 25 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde ücretsiz kargodan faydalanabilirsin.

%3 Hepsipapel kazan: Kazandığın Hepsipapel’leri Hepsiburada’da harcayabilirsin.

BluTV’yi ücretsiz izle: Üyeliğin boyunca tüm BluTV içeriklerini ücretsiz izleyebilirsin.

Çağrı merkezine öncelikli bağlan: İhtiyaç duyduğunda çağrı merkezimize öncelikli bağlanıp destek alabilirsin.

Randevulu teslimattan ücretsiz faydalan: Siparişlerini seçtiğin zaman aralığında adresine ücretsiz teslim edelim.

İadelerini kapıdan ücretsiz yap: Aldığın ürünleri adresinden istediğin gün kolayca iade edebilirsin.

Mobilya montajından ücretsiz faydalan: Hepsiburada’dan aldığın mobilyaların montajını uzman ekipler tarafından ücretsiz yaptırabilirsin.

Lastik Kapımda servisinden ücretsiz faydalan: Hepsiburada’dan aldığın lastikleri adresinde ücretsiz montaj yaptırabilirsin. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde geçerlidir.

%50 indirimli Fixpack paketleri ile garantide ol (Çok Yakında): Hepsiburada’dan aldığın seçili elektronik ürünleri %50 indirimli fixpack paketleri ile garantiye ek onarım güvencesine alabilirsin.”

“Taahhüt yok, istediğin zaman iptal edebilirsin” denilen paket için Hepsiburada şu karşılaştırma görselini de paylaştı:

Geçtiğimiz aylarda çıkan bir rapora göre Türkiye’de en çok kullanılan alışveriş sitesi Hepsiburada değil Trendyol. Sürekli olarak büyüyen Trendyol, verilere göre Türkiye e-ticaret pazarının yüzde 27’sini elinde bulunduruyor. İkinci sırada yer alan Hepsiburada ise yüzde 17’lik bir pazar payına sahip. Üçüncü sırada yüzde 9 pazar payı ile N11, dördüncü sırada ise yüzde 4 pazar payı ile Gittigidiyor yer alıyor. Listenin devamında ise karşımıza, Migros, Boyner, Lc Waikiki ve global alışveriş devi Amazon çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki tüketiciler hangi ürünleri hangi alışveriş sitesi üzerinden alıyor? Görüldüğü kadarıyla giyim konusunda bir numaralı tercih Trendyol. Elektronik konusunda ise kişiler önceliği Hepsiburada‘ya veriyor. Kozmetik, ev eşyası, kitap ve ofis ihtiyaçlarında da önceliğin Trendyol tarafında olduğu aktarılıyor. Amazon hesaplamalara göre özellik elektronik ve kitap konusunda belirli bir kitleyi kendisini tutuyor.

Hepsiburada Premium yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More