800 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 100 TL’nin altına düştü! İşte kış fırsatı!


Bilindiği üzere güneş gözlüklerinin fiyatları kış aylarında düşer. Çünkü kış mevsimi güneş gözlüğü piyasasının en durgun olduğu dönemdir. Bu dönemde bir önceki yılın seri sonu ürünleri oldukça düşük fiyatlardan satılır. Çünkü Nisan ayı gibi pek çok marka kataloğunu yeniler ve yeni modellerini satışa sunar.

Kısaca özetlememiz gerekirse, güneş gözlüğü almak için en doğru zamanının kış mevsimi olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Mart ayı itibariyle kataloglar yenilenmeye başladığı için fiyatlar da direkt olarak tırmanışa geçiyor. Eğer yaz için iyi bir gözlük almak istiyorsanız, şimdiden tahmin edebileceğiniz fiyatların çok daha aşağısına bu gözlükleri satın alabilirsiniz.

800 TL’lik güneş gözlüğünün fiyatı 100 TL’nin altına düştü! İşte kış fırsatı!

Hali hazırda bir dönem 800 TL gibi fiyatlardan satılan gözlükler, stok fazlası ve seri sonu durumuna düştüğü için 100 TL’nin de altında fiyatlara satılıyor. Üstelik burada sıradan basit bir gözlükten bahsetmiyoruz. UV400 korumalı, sertifikalı Royal Club De Polo Barcelona markalı oldukça şık bir gözlükten bahsediyoruz.

Bu gözlüğün fiyatı hali hazırda 96 TL’ye kadar düşmüş durumda. Üstelik gözlüğü satın alanların yorumları da hayli olumlu. Dolayısıyla bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Birkaç ay sonra bu fiyata renkli camlarla donatılmış gözlükleri bile almak mümkün olmayacak.

Dilerseniz bu gözlüğün satış sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın