720 TL’lik deri erkek cüzdanın fiyatı 60 TL’ye düştü


Erkekler için olmazsa olmazlardan birisi şık bir cüzdan olduğunu biliyoruz.. Kaliteli bir cüzdan için ödememiz gereken minimum oldukça yüksek. 

Erkekler olduğunda aksesuar tarafında kısıtlı bir yelpazeye sahip olduğumuzu söylemek mümkün. Genele baktığımızda erkeklerin vazgeçemediği aksesuarının cüzdanı olduğunu varsayabiliriz.

Kart yuvalı cüzdanlar

Elbette aradan geçen yıllar cüzdan anlayışını da değiştirdi. Pek çok kişi yanında nakit para taşımak yerine, kart taşımayı tercih ediyor. Bu durum cüzdan tasarımlarında da farklılıklara yol açtı. Mevcut şartlarda kart yuvalarının yer aldığı cüzdanların trend olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikle de kart mekanizması olan cüzdanlar çok daha fazla talep görüyor. Bu cüzdanlarda kartlar otomatik olarak çıkıyor, böylece sizin çıkarmaya uğraşmanıza da gerek kalmıyor.

Normal şartlarda böyle bir cüzdan için 720 TL ve üzeri fiyatlar ödemeniz gerekli. Sektörün önemli isimlerinden Walle’s Polo güzel bir kampanya başlatmış durumda.

Walle’s Polo, özel modelini kısa süreliğini 60 TL’ye satıyor. Evet yalnızca 60 TL. Ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Read More

Yorum yapın