700 TL’ye satılan Apple Watch 7 klonunun fiyatı 200 TL’ye düştü! Daha ucuzu yok!


Artık bilgisayar çağında yaşıyoruz. Bu durumun en net göstergesi ise herşeyin yavaş yavaş akıllanıyor olması. Telefonlardan, süpürgelere kadar etrafımız akıllı cihazlarla çevrilmiş durumda. Son dönemde en popüler akıllı cihazlar ise şüphesiz akıllı bileklikler oldu.

Özellikle sağlık ölçümleri tarafında hayli fonksiyonel olan bu cihazları milyonlarca kişi kullanıyor. Akıllı bilekliklerin bu kadar geniş kitlelere ulaşmasının temel nedeni ise fiyat tarafında her bütçeye hitap ediyor olmaları. Tabi ki abi Apple fanı değilseniz.

Android tarafında uygun fiyata satın alabileceğiniz binlerce çeşit bileklik ya da saat mevcut. Fakat iOS tarafında tek tercihinizin Apple Watch olması gerekiyor. Apple Watch fiyatları ise malum. Hali hazırda yeni bir Apple Watch almak için 7 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

İyi haber ise Apple Watch benzeri bir saati çok daha ucuza satın alabilecek olmanız. Özellikle 2022’de Apple Watch klonlarının sayısında önemli artışlar yaşandı. Bu klonların geneli 500 TL ve üzeri fiyatlara satılıyor. Fakat bazı dönemlerde bu klonların fiyatlarında büyük indirimler gerçekleşiyor. Aynı şimdilerde olduğu gibi.

En popüler Apple Watch klonlarından biri olan A Plus Life Smart Watch X7 fiyatı şimdilerde 200 TL’nin de altına düşmüş durumda. Bir dönem 700 TL’den satılan bu saati şimdilerde 193 TL gibi hayli uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Dilerseniz bu saatin satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Read More

Yorum yapın