70 bin TL’lik elektrikli bisiklet: Specialized Como 3.0 E-Bike LE.0 E-Bike LE elektrikli bisiklet

Hız ve konforu bir araya getiren Specialized Como 3.0 E-Bike LE elektrikli bisikletin sunduğu özelliklerden bahsetmek istiyoruz.

Şehir bisikleti olarak karşımıza çıkan modelde kililetlenebilen ve kolayca çıkarılabilen özel bir batarya kullanılıyor. Pili tam olarak şarj edildiğinde 80 kilometre menzil sunan bisiklet saatte maksimum 25 kilometre hıza ulaşıyor. Turbo Connect adı verilen gösterge ekranı üzerinden kullanıcılar temel sürüş ölçümlerini görebiliyor. Hız, kadans, güç, pil seviyesi ve zaman gibi sürüşle ilgili bilgiler ekran üzerinden sunuluyor. Ekran aynı zamanda modlar arasında geçiş yapmaya da imkan tanıyor. Bisiklet mobil cihazlar için geliştirilen Mission Control App ile uyumlu şekilde çalışıyor. Uygulama bisikleti kolayca ayarlamaya, güç kullanımını izlemeye ve menzili kontrol etmeye olanak sağlıyor. Arazi koşullarında da kullanılabilen bisikletin önünde ve arkasından Shimano 9 vitesli bileşenler kullanılıyor. Güçlü hidrolik frenler, raflar, çamurluklar ve parlak LED ışıklar bisiklette sunulan özellikler arasında. Bisikletin arka kısmında bagaj kısmı da yer alıyor. Kullanıcılar bagaj kısmını kullanarak alışveriş poşetlerini veya çantalarını bagaj kısmına koyabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Specialized Como 3.0 E-Bike LE elektrikli bisikletin Türkiye fiyatı cep yakıyor

Toplam yaklaşık 21 kilogram ağırlığındaki bisikletin gövdesinde alüminyum malzemesi mevcut.  Elektrikli bisikletin Türkiye’deki fiyatı ise 70.720 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More