600 TL’lik güneş gözlüğü 149 TL’ye düştü! Stoklarda sınırlı


Bu sıcak ve güneşli havalarda yeni bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa şu sıralar tam da zamanı. Yazın son demlerinde muhteşem kampanyalar sizleri bekliyor. Yaz, güneş, kumsal ve deniz olduğunda, güneş gözlüklerinin bizler için ayrılmaz bir aksesuar olduğunu söylemek yanlış olmaz. 

Güneş gözlükleri genel olarak yazın ayrılmaz bir parçası gibi görünebilir. İşin garip yanı ise güneş gözlüklerinin geniş bir fiyat skalasına sahip olduğu. Öyle ki kış aylarında 200 – 300 TL bandına satılan gözlükler, yaz aylarında birden 1500 TL, 2000 TL arasına satılmaya başlıyor. 

Stoklarda sınırlı

Sizler için güneş gözlüklerini araştırdık. Hem bütçeyi sarsmayacak hem de şık duran polarıze güneş gözlüğünü sizin araştırdık. Normal şartlarda 600 TL civarında satılan Silvio Monetti Erkek Siyah Polarıze Güneş Gözlüğü kısa süreliğine 149 TL’den satılıyor. Güneş gözlüklerine polarıze eklendiği zaman gözleri rahatsız etmez. Yüksek fiyatla satılan polarıze güneş gözlüklerini uygun fiyata alabilirsiniz. Stoklarda sınırlı olan bu güneş gözlüğünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 149 TL’ye ürünü almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Read More

Yorum yapın