58 gramlık yeni oyuncu faresi: Razer Viper V2 Pro

Razer bugün ürün gamına bir fare ekledi. Hafif gövdesi ile dikkat çeken Razer Viper V2 Pro, iddialı bir seçenek olmuş.


Advertisement

Oyuncu faresi kavramının arkasındaki isim Razer, pazara yeni modeller sunmaya devam ediyor. Bugün tanıtılan en yeni seçenek Razer Viper V2 Pro, 58 gramlık gövdesi ile fark yaratıyor. Son dönemde hafif oyuncu fareleri çok fazla popüler durumda ve firma bu tarafı da boş bırakmak istemiyor. Hafif olmasıyla kontrolü kolay olan ve kablosuz tasarlanan standart görünümlü ürün, firma tarafından “ağırlık derdi sona erdi” başlığıyla öne çıkarılıyor. Bağlantı için USB-C kullanan ve Focus Pro 30K optik sensör ile çok hassas hareket getiren fare, Razer’ın resmî açıklamasına göre Optical Gen-3 anahtarları ile 90 milyon tıklama ömrü getiriyor. Tek şarjla 80 saatlik kullanım / oyun keyfi sunan fare, bünyesinde çok sayıda programlanabilir buton taşımıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ürün hakkında Razer Global Esports Direktörü Flo Gutierrez, “Viper V2 Pro, performanslarını artırabilecek bir devrim sağlamak amacıyla dünyanın en iyi oyuncuları ile sıfırdan inşa edildi” diyor ve ekliyor: “Farenin geliştirilmesi boyunca oyuncularımızdan kritik geri bildirimler toplarken tekrar tekrar ağırlık, sensörler ve anahtarların çok önemli olduğunu duyduk. Bunların üçünü de ikiye katladık ve sonuç kendisi adına konuştu: Bir kere deneyin, bir daha asla elinizden bırakamayacaksınız.”

Viper V2 Pro ileride Türkiye’de de satılacaktır. Henüz Türkiye fiyatı belli değil ancak ürün için yurt dışı satış fiyatı 150 dolar seviyesinde yer alıyor.

Razer Viper V2 Pro bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Read More