50 MP kameralı POCO M4 Pro 5G ile çekilmiş fotoğraflar

Xiaomi‘nin alt markası POCO‘nun yeni akıllı telefonu POCO M4 Pro 5G modelinin Türkiye fiyatı kısa bir süre önce duyurulmuştu. Bu haberin ardından telefonla ilgili detaylı incelemeyi sizlerle paylaşmıştık. Bugün sizlere telefonla çektiğimiz fotoğrafları paylaşmak istiyoruz.

İstanbul’un farklı bölgelerinde çektiğimiz fotoğraflara haberin girişinde yer alan galeri üzerinden ulaşabilirsiniz. Çok loş bir ortam olmadığı taktirde telefonun kamera performansı çoğu kişinin beklentisini karşılayacağa benziyor. Fotoğraflarda görüldüğü üzere telefonun ana kamerasıyla çektiğimiz kareler iyi bir performansa sahip. Pek tabii bu kamera performansı amiral gemisi akıllı telefonlarda gördüğümüz performans kadar iddialı olmasa da bizim beklentimizi karşıladı. Telefon zoom yeteneğiyle göze çarpan bir telefon olmasa da Galata Kulesi’ni paylaştığımız fotoğraf kabul edilebilir durumda. Telefonun kamera özelliklerine bakacak olursak POCO M4 Pro 5G’de 50 megapiksel çözünürlüklü bir kamera sensörünün tercih ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

POCO M4 Pro 5G modelinde derinlik ve portre kameraları kullanılmıyor

50 megapiksel çözünürlüklü fotoğraflar çekmek için telefonun ayarlarından bu özelliğin aktif hale getirilmesi gerekiyor. Telefonda bu kamera haricinde 8 megapiksel ultra geniş açı kamera yer alıyor. Rakiplerinde derinlik ve makro kameraları da yer alırken POCO M4 Pro’da sadece iki adet kamera bulunuyor. Telefonun hem ana hem de ön kamerasıyla Full HD video kaydedilebiliyor. Telefon, 4K video özelliğine destek vermiyor.

Samsung Galaxy Note20 Ultra indirimi kadar bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Read More