4500

2021 Aralık ayı güncel fiyatlarını dikkate alarak 4500 – 5000 TL fiyat aralığındaki en iyi telefonları sizler için listeledik! Listemizde yer alan telefonlar özellikleri ile göz kamaştırıyor!


Hızla değişen ve gelişen teknoloji sayesinde, telefonlarımızın kullanım alanlarının oldukça genişledi. Öyle ki, gün içinde elimizden düşmeyen akıllı telefonlarımız, birçok kullanıcı için deyim yerindeyse adeta vücutlarının bir uzvu haline geldi. Her ne kadar bu durumun bazı insanlar tarafından telefon bağımlılığı olarak görülüyor olsa da, bazı kullanıcılar ise gün içinde birçok işini telefon üzerinden hallettiğinden gayet normal bir durum haline geldiğini söyleyebiliriz.

Eskiden saati takvimi olan, mail gönderebilen telefonlar üstün özellikli akıllı telefonlar olarak kabul görse de, günümüzde çıta oldukça yükselmiş durumda. Hal böyle olunca, insanların telefonlardan beklentileri de oldukça yüksek olabiliyor.

Lakin sorun şu ki; üstün özellikli akıllı telefonların fiyatları oldukça yüksek, zaten yüksek fiyata sahip olan bu telefonların fiyatları ise son zamanlarda döviz kurundaki artışın da etkisi ile daha da yükselmiş durumda. Biz de Teknolojioku olarak bu anlamda 4500 – 5000 TL fiyat aralığındaki en üstün özellikli akıllı telefon modellerini sizler için bir araya getirdik. Fiyatları belirtirken ise, internet üzerinden en uygun satış fiyatını dikkate aldığımızı söyleyelim. Listemizde yer verdiğimiz telefonların 2019 ve üzeri model yılına ait olduğunu ise ayrıca belirtelim.

İşte 4500 – 5000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefonlar!

Poco X3 Pro

Fiyat: 4.831,30 TL

Poco X3 Pro

Ekran Boyutu:
6.67 İnç
 
Dahili Depolama:
256 GB
 
Bellek (RAM):
8 GB
 
Batarya Kapasitesi:
5160 mAh
 
Hat Sayısı:
Çift Hat
 
Hızlı Şarj:
Var
 
5G:
Yok
 
4.5G Desteği:
Var

Poco X3 GT

Fiyat: 4.749,00 TL

Read More

Yorum yapın