3600 TL altı fiyat/performans oyuncu monitörleri

3600 TL’nin altındaki fiyatlara, yüksek piksel yoğunluğuna ve yenileme hızına sahip bir monitörü kolayca alabilirsiniz. Listemize göz atmak için sayfayı aşağı doğru kaydırmanız yeterli.


3600 TL altı fiyat/performans oyuncu monitörleri - Paranızın hakkını alın! - Page 1

PC’nizin bütçesinin büyük bir bölümünü güçlü bir CPU’ya, çarpıcı grafik kartına ve güçlü RAM’e harcadınız ve şimdi bir oyun monitörü savaş istasyonunuzun son parçası. Ancak monitörler oldukça pahalı olabilir, bu nedenle biraz tasarruf etmek ve daha uygun fiyatlı bir seçenek bulmak istiyorsunuz. Belki bir oyun dizüstünüz var ama evde oyun oynarken ek ekran alanı istediğinizi fark ettiniz. Rekabetçi ve sürükleyici oyunlar, bağımsız bir monitörde daha iyi görünür ve oynanır. Mütevazı bir 24 inçlik monitör bile bir dizüstü bilgisayar ekranına göre büyük bir yükseltmedir.

3600 TL altı fiyat/performans oyuncu monitörleri - Paranızın hakkını alın! - Page 2

Oyun monitörleri pahalı bir üne sahiptir, ancak kısıtlı bir bütçeye sahip oyuncular için birçok seçenek vardır. 3600 TL’nin altında, yüksek piksel yoğunluğuna ve yenileme hızına sahip bir ekranı kolayca alabilirsiniz. Fiyatta çok daha cömert olabiliyorsanız, 4K oyun monitörleri veya 240 Hz yenileme hızı bile elinizin altında.

Aşağıdaki favorilerimize göz atarak bu modelleri görebilir, satın almak istiyorsanız, satış sayfasına ulaşmak için fiyat ya da ürünün ismini tıklamanız yeterli.

3600 TL altı fiyat/performans oyuncu monitörleri - Paranızın hakkını alın! - Page 4

AOC 24G2SU/BK

Fiyat: 3.266,01 TL

Ekran Boyutu (İnç):
23.8 İnç
 
Ekran Çözünürlüğü:
1920×1080 piksel
 
Yenileme Hızı:
165 Hz
 
Ekran Teknolojisi:
VA
 
HDMI:
Var
 
DisplayPort (DP):
Var
 
Tepki Süresi:
1 ms
 
Parlaklık (Tipik):
350 cd/m²

Read More

Yorum yapın