360 derece ses desteği sunan LG XBOOM 360 satışa sunuluyor; işte detaylar

LG yeni kablosuz hoparlörünü Türkiye’de satışa sundu. Geçtiğimiz eylül ayında tanıtılan LG XBOOM 360, sesi 360 derece yayabiliyor.

Konik silindir tasarımıyla göze çarpan hoparlör, 120 watt‘lık güç sunuyor. Tweeter’ın titanyum diyaframı, yüksek frekans aralığında performans sağlıyor.

Hoparlörün dayanıklı cam elyaf woofer’ı dinamik bas üretiyor. Tweeter’ın titanyum diyaframı, yüksek frekans aralığında üstün performans ve doğru çoğaltma için doğrusal bir frekans oluşturuyor. Hoparlör, Ambient, Nature ve Part olmak üzere üç farklı ön ayarla geliyor. Birden fazla sürücüye sahip standart hoparlörler, sesi sınırlı bir alan içinde dağıtıyor.  Ortam aydınlatma özelliğine de sahip olan hoparlörde DJ Effect isimli bir özellik de bulunuyor. Uygulama üzerinden erişebilen bu özellik sayesinde kullanıcılar DJ efektleri uygulayarak parti havasını yaşabiliyor.  Hoparlör kısmen geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiş durumda. İki hoparlörü kablosuz olarak bağlamaya imkan tanıyan Wireless Party Link özelliği de kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG XBOOM 360 uzun bir pil ömrü vadediyor

LG, kablosuz hoparlörün tam dolu pille 10 saate kadar kablosuz bir deneyim sunduğunu belirtiyor. Dört farklı renk seçeneğiyle gelen hoparlör hem taşınabilirliğe hem de tasarıma önem veren kullanıcılara hitap ediyor. Kablosuz hoparlörün yurt dışındaki fiyatı ise 370 dolar. Hoparlörün Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Read More