31 Aralık 2022 için XRP fiyat tahmini!


Sorumluluk Reddi: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat tahmini, yalnızca kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Tahminler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto para piyasası hala son krizden çıkmamış olsa da, XRP’nin bazı küçük kazanımları takip etmesi ve kripto topluluğunun yıl sonuna kadar daha da güçleneceğini tahmin etmesiyle katliam yavaşlıyor gibi görünüyor .

31 Aralık 2022 için XRP fiyat tahmini!

Finbold tarafından 18 Kasım’da alınan verilere göre, CoinMarketCap’teki Fiyat Tahmini aracı aracılığıyla topluluk oylarını dikkate alan toplu tahmin, XRP’nin fiyatını 31 Aralık 2022 itibarıyla ortalama 0,4287 ABD Doları olarak belirliyor.

Topluluğun basın saatine göre kullanılan 970 oydan kaynaklanan tahminleri gerçekleşirse, bunlar şu anki 0,3796$ olan fiyata 0,04911$ veya +% 12,94 artış anlamına gelir.

31 Aralık 2022 için XRP fiyat tahmini! - Resim : 1

31 Aralık için sosyal XRP fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, topluluğun yükseliş eğilimi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun ( SEC ) XRP ihraççısı Ripple’a karşı yürüttüğü yasal savaşı çevreleyen iyimserliğe bağlanabilir.

Spesifik olarak, son Bölge Yargıcı Analisa Torres’in Ripple tarafını destekleyen birden fazla tarafça dostane brifingler sunmayı onaylaması, daha önce XRP fiyatını sadece 24 saat içinde %10 artırdı ve ardından konsolide oldu.

XRP teknik analizi

XRP teknik analizine (TA) bakıldığında, 1 haftalık göstergedeki özetin 14’te ‘sat’ı, ‘al’ için yalnızca 2’yi ve ”de 10’u öneren özet ile ‘sat’ tarafına doğru salındığı netleşiyor. doğal.’

Bu göstergeler daha yakından incelendiğinde, hareketli ortalamalar (MA) ‘satış’ için 14, ‘nötr’ için sadece 1 ve ‘al’ için 0 olmak üzere ‘güçlü satış’ bölgesindedir. Bu arada, osilatörler 2’de ‘al’ duyarlılığına, 9’da ‘nötr’e ve 0’da ‘sat’a doğru eğilirler.

31 Aralık 2022 için XRP fiyat tahmini! - Resim : 2

XRP technical analysis 1-week gauges. Source: TradingView

Yıl başından bu yana XRP, kripto piyasasındaki çoğu varlığın düşen fiyat modelini takip ediyor ve son zamanlarda FTX likidite kriziyle daha da şiddetlendi ve 1 Ocak’tan bu yana %55,42 düştü.

31 Aralık 2022 için XRP fiyat tahmini! - Resim : 3

XRP yılbaşından bugüne (YTD) fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Mevcut durumda, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni, günde %0,67 ve önceki yedi günde %0,74 artışla 0,3796 $’dan el değiştiriyor ve toplam piyasa değeri 19,07 milyar $.

Ripple’ın mahkemedeki başarıları devam ederse, FTX’in olumsuz etkisine rağmen XRP’nin yükselişini destekleyebilirler. Bununla birlikte, blockchain şirketinin düzenleyiciye karşı kaybetmesi durumunda, aşağı yönlü önemli bir baskı uygulayabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Read More

Yorum yapın