22 saat pil ömrü sunan kablosuz oyuncu kulaklığı: JBL Quantum 350

JBL oyunculara yönelik geliştirdiği kulaklığı Türkiye’de satışa sunuyor. JBL Quantum 350 olarak adlandırılan kulaklık uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Pili tam olarak şarj edildiğinde 22 saate varan kullanım imkanı sunan model konforlu tasarımı sayesinde kullanıcıların uzun saatler rahatlıla oyun oynamasına imkan tanıyor. 5 dakikalık hızlı şarjla 1 saat boyunca çalışabilen kulaklık USB-C bağlantı noktasına destek veriyor. Kulaklık, USB-C ile oyun oynarken şarj de edilebiliyor. Kulaklık 2 saatte yüzde 100 şarj seviyesine ulaşabiliyor.

Daha geniş, daha gerçekçi bir mekansal ses alanı oluşturan JBL Quantum Engine özelliğine sahip JBL Quantum 350, sessize alma özelliği bulunan ve çıkarılabilir mikrofonu ile dikkat çekiyor. Bu sayede kullanıcılar diledikleri zaman mikrofonu kulaklığa takarak arkadaşlarıyla iletime geçebiliyor. Kullanıcılar sohbet etmedikleri durumlarda ise bu mikrofonu çıkarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Quantum 350 hafif tasarımıyla dikkat çekiyor

Kulaklıkta 40 mm sürücüler bulunuyor. Bu sayede güçlü bir ses performansı vadeden modelin frekans tepki aralığı ise 20 Hz – 20 kHz. 252 gram ağırlığındaki kulaklık 2.4 GHz ağı üzerinden mobil cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabiliyor. Oyunlarla haşır neşir birisiyseniz JBL’in Türkiye’de satışa sunduğu kablosuz kulaklığı tercih edebilirsiniz. Kulaklığın Türkiye’deki fiyatı henüz duyurulmadı.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept

Read More